Kaltas ne S. Skvernelis, o „litovcai“ | KaunoDiena.lt

KALTAS NE S. SKVERNELIS, O „LITOVCAI“

Kaip žinia, yra lietuviai, bet yra ir "litovcai". Štai pastarosios veislės atstovai dar kartą Europai pademonstravo sovietinio babuino prigimtį. Kol lietuviai savo šalyje atsakingai ruošėsi karantinui, "litovcai" blūdijo po užsienius ir tuntais vilko mirtiną virusą į teritorinę savo tėvynę.

Ne tik vilko, bet ir visai Europai demonstravo bolševikinius įpročius, reikalaudami sau išimčių, rūpesčio už biudžeto pinigus ir rodydami panieką kitų valstybių tvarkai ir teisei. Kad ir koks būtų S.Skvernelis, jis teisingai konstatavo, jog lenkai, neleidę važinėti "litvinams" per savo valstybę karantino metu, buvo tikrai teisūs.

Kokio asilo vertas, pavyzdžiui, feisbukinis skundas: "Autobusas atvažiavo prie Vokietijos–Lenkijos pasienio dvi minutes prieš prasidedant karantinui, ir mūsų nebeįleido. Nėra jokio koridoriaus. S.Skvernelio pažadai netikri."

O kokio triperio, tamstelės, atvykote į pasienį likus dviem minutėms, o ne 24 valandoms? Austrijos kalnuose lakėte atsivežtą samagoną?

Dar kiti, atsiprašant, slidinėtojai masiškai lėkė į Italiją, nors jau žinojo, kad ten gyventojai vežami į ligonines ir kad atšaukiamas Venecijos karnavalas. Pofik. Prakutusio ubago "unaras" slidinėti lizingu – svarbesnis už grėsmę tapti lavonu. Tiems keliems tūkstančiams vienodai, kad dėl jų pargabentos svieto pabaigos su kodu "19" Lietuvoje dabar turės mirti žmonės.

O ta gydytoja, ne kokia nors padugnė, kokios varpos trenkėsi net į Kubą? (Sakoma, medikai pas mus mažai uždirba.) Parsivežė COVID-19 rankinuke ir dar "pagydė" 80 pacientų!

Kai ieškai akį veriančios tiesos, labai sveika paskaitinėti interneto komentarus. Vienas jų apibendrino situaciją: "Nieko naujo – valstybė skolose ir dar prisiskolins, kad galėtų pasirūpinti iš užsienio grįžtančiais valkatomis-virusų nešiotojais, kurie, vos tik epidemija baigsis, vėl valkataus po pasaulį. O tie, kurie dirba Lietuvoje, vėl turės lenkti nugaras, kad atiduotų skolas... Eina na**ui."

Rašyti komentarą
Komentarai (102)

Samir Valunta

Invalyde, surenk spaudos konferenciją, ir sukviesk "litovcus","spaudos "IŠGAMA".

R.

Vulgarus, provokuojantis pyktį, kiršinantis žmones straipsnis. Galėtumėt savo gebėjimą rašyti išnaudoti teigiamai, pozityviai (:

Noo

Esu ta valkata, kuri bastosi po pasaulį. Nes dirbu Vokietijoj. Lietuvių taip niekinama pensininkė, kuri plauna vokiečių seniamas užpakalinius. Neveronių, kad pensijos mažos, kad neturiu pinigų vaistams , geresnei mesai ar komunaliniams mokesčiams. Neprašau jokių lengvatų, pašalpų ar išmokų. Uzdirbu pusantro tūkstančio per mėnesį ir grįžusi namo visus pinigus išleidžiu Lietuvoj. Ir dabar dar esu Vokietijoj, negrisiu kol nesibaigs karantinas . Nors norėčiau. Ir vėl leisiu uždirbtus tūkstančius. Ir jei, neduok dieve , užsikresčiau virusu ( čia tikrai ne, nes rimtai saugau save ir savo globojamus senukus) , tai tikras lietuvis mane prakeiktu už tai, kad ji isnaudoju?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS