Komisaras prieš Dorianą | KaunoDiena.lt

KOMISARAS PRIEŠ DORIANĄ

Bahamose (ačiū Dievui, kad tai labai toli nuo mūsų sienų) į svečius atėjo uraganas vardu Dorianas ir viešėjo dvi dienas. Bahamų premjeras po šitos nekviestojo viešnagės dūsavo, jog dalis šalies "atsidūrė istorinės tragedijos epicentre". Geriau jau būtų apsilankiusi Katrina.

Vidinės audros (su ne ką mažesnių nuostolių perspektyva netolimoje ateityje) neslūgsta ir Jungtinėje Karalystėje, kur jau ilgą laiką nesusitariama dėl britų skyrybų su ES.

Šitas Gordijo mazgas kol kas nepasidavė ir "brexitiniam" ministrui pirmininkui B.Johnsonui, kuris šią savaitę patyrė didelį pralaimėjimą parlamente, maištaujantiems parlamentarams balsavus už "Brexit" kontrolės perėmimą ir privertus poną lyderį tėkšti kolegoms grasinimą dėl naujų visuotinių rinkimų. Tačiau parlamentarams tai, regis, didesnio įspūdžio nepadarė.

Kitaip tariant, Jungtinėje Karalystėje siaučia ne ką mažesnis uraganas nei Bahamose.

O tuo metu Lietuvos sostinėje vėl ruošiamasi kabinti naują atminimo lentą Generolui Vėtrai, kuri, sako, yra graži.

Ir čia taip pat gresia uraganas, nes dalis visuomenės yra už tą lentą, kiti gi – kategoriškai prieš.

O dar kūjo genijus Stanislovas T., supliekęs pirmąją kalvio įrankiu ir tuo viešai pasidžiaugęs, virtualioje erdvėje vis dar pakursto ugnį šita tema, nuolat primindamas, kad Vilniaus meras Remigijus Š. irgi galvoja taip, kaip jis.

Aišku, visi pamiršo, kad už tą Hefaisto performansą Stanislovas T. buvo nuteistas 50 parų arešto, bet teismo sprendimas taip ir liko tik popierinis, nes "didysis maištininkas", kaip pats teigia, politinį prieglobstį gavo Austrijoje.

Bet kuriuo atveju, palyginti su stichija Bahamose, tai yra visiška smulkmena.

Ir gera žinia yra ta, jog jaunasis lietuviškas kandidatas į eurokomisarus V.Sinkevičius veikiausiai bus atsakingas už aplinkosaugą ir klimato kaitą, paprastai tariant, taps vyriausiuoju viršininku Europoje uraganų klausimais.

Ir tas yra gerai, nes nei dorianai, nei katrinos yra visai neprognozuojami.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

ui,vai,,tik ne taip smarkiai apie ministrus

Anonimas

taip,neprognazuojami,ne tik katrinos ,,bet ir farinos,;ne tik dorianai--bet ir tomukai stanisloviukai su kuuuuuvaldom..feeee,biaurus moliuskai,,brrr

p. Asta

Atsilieki nuo įvykių. Uraganas Lietuvoje kilo dar gerokai prieš pasirodant tavo straipsniui. Didelė tikimybė, kad šis uraganas sugriaus ne vieno politiko karjerą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS