Koncertas žvelgiant į koncertiną | KaunoDiena.lt

KONCERTAS ŽVELGIANT Į KONCERTINĄ

Baigėsi tas romantiškas metas, kai Lietuvos valstybinę sieną, atklydę iš Gudijos girių, pažeidinėjo tik meškos, elniai, lūšys, dar – vilkai ir vienas kitas invazinis šakalas (nepainioti su Carlosu Šakalu, Ilichiumi Ramirezu Sanchezu, iš Venesuelos – tas už savo jaunystės kairuoliškai žudikiškus performansus Prancūzijoje turi dukart atsėdėti iki gyvos galvos).

Taigi iš baltarusių pusės į Lietuvą pasipylus mažiau toleruotinai faunai, nūnai teko griebtis koncertinos. Sunku ir įsivaizduoti, kas tokiu muzikaliu pavadinimu (kone klavesinas) galėjo pavadinti spygliuotos vielos užtvarą.

Pasirodo, tai gana pavojingas įrenginys tiek žmogui, tiek kitokiam sutvėrimui, nes kūne palieka plėštines žaizdas.

Ne be reikalo socialdemokratė D.Šakalienė mano, kad pasienyje su Baltarusija tiesiama koncertina tik sukels naujų rūpesčių.

Iš baltarusių pusės į Lietuvą pasipylus faunai, nūnai teko griebtis koncertinos. Sunku ir įsivaizduoti, kas tokiu muzikaliu pavadinimu galėjo pavadinti spygliuotos vielos užtvarą.

Tačiau jos kolega konservatorius L.Kasčiūnas džiaugiasi, kad judama į priekį, ir išreiškė viltį, jog iki rudens bent jau koncertina tikrai bus išvyniota ir pradėtas diegti tikras fizinis barjeras.

Be to, netoliese galėtų atsirasti ir įspėjamieji ženklai, o kas 20 minučių per garsiakalbius galėtų būti pranešama, kad "priartėta prie ES sienos", ir įvairiomis kalbomis įspėjama jos neperžengti. Tarp pranešimų šalia koncertinos galėtų vykti bent jau klavesino muzikos koncertai, nors, laikantis moderniųjų laikų kovų tradicijų, labiausiai tiktų sunkusis rokas.

Tačiau kai ką ir simfonijos veda iš proto.

Bet čia kalba ne apie tai.

Koncertinos ir koncerto poveikiu, regis, nelabai tiki po pastarųjų Seimo rinkimų politikos nuošalyje likęs Nacionalinis susivienijimas su V.Radžvilu priešakyje, kuris dėl tų pačių migrantų iš Baltarusijos ėmė reikalauti ministro G.Landsbergio atstatydinimo.

Jam antrina Seimo socialdemokratai, dėl to paties egzaminuojantys kitą ministrę – A.Bilotaitę, smalsaudami, ar kartais "kontrolė neslysta valdžiai iš rankų"?

Gal jiems visiems šiapus Baltarusijos sienos labiau būtų verta paklausyti M.K.Čiurlionio etiudų?

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Azuolas

Teisingai.

Tavo,

muse, įkandimas asilui? Kas ten ką užmynė?

Anonimas

Cha,,o tam paprastam asilui, matomai, nepatinka lenkai?pse krev. ar uzmyniau ant mozolio [nuotryna]?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS