Svetimo grožio nebūna | KaunoDiena.lt

SVETIMO GROŽIO NEBŪNA

Karantino virusas, kad ir koks baisus yra, pirkimo viruso niekaip nepranoksta. Buvo juodasis penktadienis. Kas darėsi prie prekybos centrų ir nuošalesnių smulkių krautuvėlių! Viskas už pusę kainos! Žmonės tiesiog mušėsi, kas pirmiau turi teisę išleisti pinigus. Šlavė lentynas. Ir visiems visko neužteko. Tenka ieškoti kitų būdų palengvinti kišenes.

Pernai rekordiškai pagausėjo prekių įsigijimas internetu, nors žiemos švenčių išvakarėse buvo uždrausta visa kultūra – koncertai, spektakliai, kinas, cirkas, prekybos centrai, muziejai ir bibliotekos. Piliečiai masiškai pirko prabangius drabužius, nors niekur išeiti negalėjo.

Šiemet e.prekyba dar rekordiškesnė, trimituojama, kad visiems pirkinių neužteks, nepaisant to, kad gamyklų kaminai rūksta baltais ir juodais dūmais dieną naktį. Nespėja prigaminti visko. Tas viskas brangsta. Ir vis tiek perkama. Net susipešama nepasidalijus. Betempiant vienai pirkėjai suknią už kalnieriaus, kitai – už padelkų drabužis suplyšta į dvi dalis. Bet. Abi patenkintos. Viena turės bliūzelę, kita – andaroką. Vyrams sunkiau pasidalyti. Tarkime, jei vienas atsiplėšia švarko rankoves, jis nesidžiaugia taip labai, kaip tas kitas, kurio rankose likusioji dalis – nuostabiausia liemenė.

Kodėl ir šiemet beprotiškai šluojamos tikros ir e.parduotuvės, jei visa kultūra vėl gali būti uždrausta, kaip pernai? Kam tie nauji prabangiausi skudurai?

Todėl po švenčių itin gausu grąžinančiųjų nereikalingas prekes – ypač rankoves. Nieko nepadarysi, yra pirkinio grąžinimo garantija.

Bet. Kodėl ir šiemet beprotiškai šluojamos tikros ir e.parduotuvės, jei visa kultūra vėl gali būti uždrausta, kaip pernai? Kam tie nauji prabangiausi skudurai? Nei pats save parodysi, nei į svetimus pažiūrėsi. Ir dar su kaukėmis, kai neįmanoma suprasti, kas gražiau apsirengęs už tave.

Tačiau. Kai niekur negalima, belieka tik pačiam savimi pasidžiaugti. Turėtų sparčiai išpopuliarėti namų pramoga – išsipustyti, sukiotis namie prieš veidrodį ar blizgantį puodą bei gėrėtis, kad niekas ir šįsyk nuostabiau neatrodo. Taip pamažu išgyvendinsime pavydą ir kitokią netoleranciją svetimam grožiui. Beje, jau ir įpratę buvome sakyti: svetimo grožio nebūna.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Paskaitantis

Kaip visada:) Šmaikščiai ir į dešimtuką:)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS