Tas saldus žodis „kerštas“ | KaunoDiena.lt

TAS SALDUS ŽODIS „KERŠTAS“

Nespėjo N.Venckienės parvežti namo, o cirkas jau prasidėjo. Ne tik cirkas, bet ir kliedesiai, melas bei vilnietiškos patyčios. Kaip čia be jų?

Dar antradienį prokurorai net susirietę aiškino, kad jokiai gabenimo procedūrai niekas nesiruošia. Tačiau jau kitą dieną eksparlamentarė vis dėlto buvo Kaune.

Toks demagoginis kolegų pasažas nesutrikdė prokurorų vado E.Pašilio, kuris šaltu veidu ėmėsi ginti apsimelavusią Temidę: "Galiu garantuoti, jokio klaidinimo nebuvo."

Nieko naujo, "švento" melo, netiesos ir manipuliacijų tradicijos mūsų šalyje stebėtinai įkyrios. Ypač visi tie įpročiai išryškėja, kai kalba pasisuka apie šią miglose paskandintą bylą.

Šlykščiausia, kad tautai niekas nepaaiškino daugybės dalykų. Pavyzdžiui, kas buvo tas peruku pasipuošęs antrasis asmuo, atvažiavęs nušauti teisėjo J.Furmanavičiaus? Ar D.Kedys buvo kvailas, kad numetė savo vardu oficialiai registruotą pistoletą V.Naruševičienės nužudymo vietoje? Kaip jis, o netrukus ir (ak, koks netikėtas sutapimas!) šviesaus atminimo A.Ūsas mirtinai užspringo pakelės žolyte? Pagaliau iš kokių šaltinių 2006-aisiais į jaunosios kirpėjos sąskaitas atplaukė 65 tūkst. litų? Kas mokėjo dešimtis tūkstančių advokatams ir antstoliams? Kodėl visas teisėsaugininkų žiedas nieko nedarė, jei iš anksto žinojo apie rengiamas žudynes?

Tragikomedija tęsiasi. Iš N.Venckienei pateiktų 13 (o gal 39, kaip teigia advokatė S.Žukauskienė) įtarimų beliko tik keturi. Prokurorų vadas paaiškino, kad tai – dėl skirtingų Lietuvos ir JAV teisinių sistemų.

Jėzau Jėzau, nuo kada Lietuvoje JAV teisė kotiruojama aukščiau nei nacionalinė? O gal reikėtų pripažinti mūsų brangiai apmokamų teisinės sistemos veikėjų klaidas, neprofesionalumą ar net polinkį suvedinėti sąskaitas?

Gal visa tai, kas dabar vyksta, iš tiesų yra teisinė pagiežos akcija? Juk Lietuvoje visais laikais nebuvo didesnio saldėsio už institucinį kerštą.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Babunė

Besiklausydama visokių paistalų, pasimečiau. Lyk net Šedbaras prasitarė, kad ne jis į Furmonavičių šovė, o kiti tik galvas kaip arkliai linkčioja. Visi viską žino, bet bijo sakyt tiesą.

Pranas Pričkus

Gėda, kad tik dabar Pocius prabilo. Tai prisiplakimas prie laimėtųjų. p.Redaktoriau, aš teigiu, kad Klaipėdos apylinkės teisme, teisia kitus teisėja V.Olcvikienė, nors senai turi būti teisiama pati. Kodėl Jums į tai nusispjauti. Jūs toleruojate nusikaltėlius? Ar pradėsite kalbėti, kai pasodins mane, o paleidus kalbėsite, kad sėdėjo neteisėtai? Mano tel. 8 662 33770.

Aras Valiulis

,,Povilai,, ,nebijai vienos didžiausių JAVpartijų,kurios simbolis-asilas,keršto už patyčias asiliukui?O,ką?Nesutaps amerikonų ir mūsų(t.y. ,,mūsų,,)nuomonės ir būsi apkaltintas.Jei rimtai,S.Pociui ačiū už straipsniuką. Teisingą straipsniuką.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS