Tautai – likučiai nuo stalo | KaunoDiena.lt

TAUTAI – LIKUČIAI NUO STALO

Kam asilui balnas? Komjaunuoliui Šurikui joti pas Kaukazo belaisvę Nataliją Varlej.

Kam Lietuvos bankui 621 tarnautojas? Na, ką gali žinoti, gal ten irgi komjaunuolio vadovaujami darbuotojai dėžes su pinigais tampo, per dienas kapeikas skaičiuoja ir braukia prakaitą iš prestižinio nuovargio.

Dar Lietuvos bankui bemaž milijono reikia komandiruotėms. Juk būtina eurus, kuriuos tautiečiai susikišo į kojines arba pametė kur nors Zarasų rajone, naujais kompensuoti – iš Europos parvežti.

Štai ir tąsosi banko tarnautojai, velka banknotus "čemodanais" į Nemuno šalį. Atsakingas, blyn, darbas, pasakytų dėdė Agurkichas.

Labai reikia 306 tūkst. eurų Trečiųjų Seimo rūmų vėdinimo sistemai atnaujinti. Nežinia, ką valgo mūsų išrinktieji, nes atmosfera rūmuose, matyt, – ne kažin kokia, taigi reikia geresnio vėdinimo, kad oras atitiktų higienos normas.

Tikrai atsakingas. Todėl, žinoma, mirtinai būtina dar ir banko būstinę Žirmūnuose perstatyti į Gugenheimą. Naujasis kompleksas taps panašus į didelį seifą, kuriame užrakinta sąžinė ir kitos ne šio pasaulio dimensijos. Bus ir valgykla, suprantama. Nieko baisaus, viskas kainuos niekingai menkus 23 biudžeto milijonus. Mirtinai reikalinga investicija!

O ko čia dantis griežti? Mūsų bankas nuosekliai siekia tapti vienu iš trijų efektyviausių centrinių bankų Šiaurės ir Baltijos šalių regione. Taigi šitam monumentaliam užmojui taip pat reikia skambančiųjų, arba nebus "vienu iš trijų", nors pasikark.

Dar labai labai reikia 306 tūkst. eurų strateginiam projektui – Trečiųjų Seimo rūmų vėdinimo sistemai atnaujinti. Nežinia, ką valgo tie mūsų išrinktieji, nes atmosfera rūmuose, matyt, – ne kažin kokia, taigi prireikė geresnio vėdinimo, kad oras atitiktų higienos normas.

Kam tiek rūmų tam atmosferą gadinančiam Seimui? Toks klausimas kažkodėl niekam nekyla. Čia kaip grafui A.Pliateriui: reikia, ir vsio.

O ką savo tautai duos bankininkai, išrinktieji ir visi kiti Olimpo gyventojai?

Na, 50 kilometrų išasfaltuotų vieškelių. Ne strateginis tai reikalas, tad kukliems piliečiams turėtų pakakti – gi ne sostinėje gyvena.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Kęstas

Kas jūsų laukia Lietuvoje? "„Gyventojų pajamos (atskaičius mokesčius) išdėstomos didėjimo tvarka. Randama vidurinė reikšmė (mediana) ir apskaičiuojama 60 proc. nuo šios reikšmės. Tai ir yra laikoma skurdo rizikos riba“. Eurostat duomenimis, skurdo rizikos lygis Lietuvoje 2017 m. buvo vienas didžiausių ES, žemiau skurdo rizikos ribos gyveno net 22,9 proc. Prasčiau už mus atrodė tik Bulgarija (23,4 proc. gyventojų) ir Rumunija (23,6 proc. gyventojų). 2018 m. skurdo rizikos riba siekė 345 eurus. 2017 m. žemiau skurdo rizikos ribos Lietuvoje gyveno 36,7 proc. pensininkų. 2018 m. šių asmenų skaičius išaugo dar 5 proc. punktais ir pasiekė 41,7 proc." Kadangi pensininkų, gyvenančių žemiau skurdo rizikos ribos Lietuvoje taip greitai auga, tai jūs visi, sulaukę pensijos, gyvensite žemiau skurdo rizikos ribos, t. y. gausite šiandienos pinigais mažiau, negu 345 eurų. Ar verta pasilikti tokioje Lietuvoje, spręskite savarankiškai. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

Kaunietis

Prie buvusios Prezidentės - bankas buvo neliečiama kontora - juk banko prezidentas prieš tai tą postą užsitarnavo būdamas Dalios Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas.

Jau

Net ne kaulelius numeta-juos dar galima pagriauzti, numeta tik popierius nuo saldainiu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS