Visiems – po bilietą į Maisto banką | KaunoDiena.lt

VISIEMS – PO BILIETĄ Į MAISTO BANKĄ

Akiplėšiškų polėkių nestokojanti mūsų valdžia vėl drožia mokesčių didinimo vėzdą. Praėjusią savaitę kažkokios mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės akiratyje buvo 2,2 mlrd. eurų įvertintos lengvatos. Suprask, už tokią sumą visokio nemokamo gėrio murzinai liaudžiai patiekia etatinės valdiškų kontorų amebos.

Tik esą nėra čia tiesos ir teisingumo, nes modernioje visuomenėje čeburekų už dyką nebūna, todėl netrukus visi turėsite mokėti daugiau. Pavyzdžiui, už šildymą, nuo kurio kainos valstybė nusilupdavo lengvatinį PVM. Dabar norės viso 21 procento.

Žodžiu, gerbiamas seno daugiabučio senoli, jei gavote 270 eurų pensiją, kuri nuo Naujųjų dar ir sumažėjo, mokėsite už savo 65 kvadratinių metrų butą ne 180, o jau per 200. Už tą modernią sumą, kuri lieka, galėsite nusipirkti viešojo transporto bilietėlių į Maisto banką ir labdaros valgyklą. Juk mūsų tikslas – žalioji Lietuva, darnus judumas ir kitos lunatikų šventės. Iškastinis kuras turi dingti iš akiračio arba būti adekvačiai apmokestintas. Tokia dabar politika. Ir požiūris į paprastą žmogų. O jei tebeturite seną "Opel Asconą", kuria lapkričio 1-ąją nusibeldžiate į kapines, teks mokėti ir modernų taršos mokestį. Kasmet. Tai dar vienas apie atjautą ir solidarumą vis prakalbas sakančios mūsų valdžios užmojis, siekiant iliustruotos gerovės valstybės. Juk reikia pinigų, kitaip algų ministerijose, Seime, o ir visokiose nomenklatūrinėse nausėdijose nėra iš ko kelti.

Taip ir apreiškė finansų ministrė G.Skaistė: "Viešojo sektoriaus darbuotojų darbo užmokesčio didinimas yra įsipareigojimas."

Ir vėl prisidengiama mokytojais, gydytojais, socialiniais darbuotojais, kurių algos išties verčia linkėti ko nors padoresnio. Jiems darbo užmokestis neauga taip, kaip valdžios kontorų daugialąsčiams.

O apie tai, kiek bus išvaikyta parazituojančių institucijų, panaikinta perteklinių etatų ir nomenklatūrinių žvakių fabrikėlių, ryjančių biudžeto milijardus, nekalba niekas. Suprantama, juk neatsisakysi pats savojo gėrio, kuris iš visų pusių šitaip dailiai supa.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Rima

Kažkaip ponas autorius beironizuodamas visada persistengia ir sutirština spalvas. Ir jam pastoviai viskas blogai. Tas pensininkas su 270 Eur pensija, mokėsiantis už šildymą 200Eur, ir dar kartą koks pensininkas su savo "Askonija" išvažiuojantis kartą į metus ir dabar vargšas turėsiantis mokėti taršos mokestį. Na, ar čia normalūs pavyzdžiai? Pirmu atveju,tai melas, antru - absoliuti nesąmonė...Jei jau rašo, tai tegu pamąsto prieš rašydamas...

šulcas

kas sėdi pastoviai prie televizorių?atsakau pensininkai.4metus per televizorius ir kitokias žinias varė ant valstiečių,dėl to dabar turim ką turim ir turėsim 4metus,kaip sakė Šimonytė. išvada po 4metų, įtariu pensininkų neliks, išmirs,o jų vaikai ir anūkai juo pamirš,nes bus apsirūkę ir įstoja į laisvės partiją, gal klystu,palauksiu 4metus, gyvenimas parodys ar klystu ar ne

Juozai

Kas daugiabučiuose šildosi dujomis arba elektra ? Nuosavam būste tu turi pasirinkimą kuo šildytis ir kokią temperatūrą palaikyti,ar išvis nesišildyti,o daugiabutį tu esi priklausomas nuo N.kontorų ir jokių alternatyvų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS