Buvęs patarėjas kritikuoja D. Trumpo sprendimą išvesti karius iš Vokietijos | KaunoDiena.lt

BUVĘS PATARĖJAS KRITIKUOJA D. TRUMPO SPRENDIMĄ IŠVESTI KARIUS IŠ VOKIETIJOS

Buvęs JAV prezidento Donaldo Trumpo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Johnas Boltonas sukritikavo Vašingtono planus išvesti iš Vokietijos 12 000 amerikiečių kareivių.

„Jungtinių Valstijų pasitraukimas iš visų tų pozicijų, kurias turime, nėra pliusas – nei mūsų šaliai, nei Vakarų saugumui apskritai“, - sakė jis vokiečių laikraščiui „Welt am Sonntag“. Karių išvedimas esą yra „ženklas – ne geras ženklas, rodantis, kas mūsų laukia, jei D. Trumpas bus perrinktas“.

J. Boltonas pusantrų metų buvo prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais, o 2019 metų rugsėjį paliko Baltuosius rūmus. Jo ir D. Trumpo pozicijos daugeliu klausimų skyrėsi. J. Boltonas, pavyzdžiui, kategoriškai pasisakė prieš D. Trumpo suartėjimo su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong-unu kursą.

J. Boltonas savo knygoje „Kambarys, kuriame viskas vyko“ kaltina prezidentą savo politinius interesus iškeliant aukščiau nacionalinių saugumo interesų ir JAV gerovės. D. Trumpas esą prašė Kinijos paramos savo perrinkimui. Be to, J. Boltonas patvirtino, kad D. Trumpas spaudė Ukrainą pradėti tyrimą prieš jo priešininką Joe Bideną. J. Boltonas knygoje vaizduoja D. Trumpą kaip politikoje nesigaudantį bei nekompetentingą prezidentą.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Baba

Kaip rusai apsiputoje puola USA.bet patys ubagauja po visą pasaulį ir su basliu jų nein išvaryti atgal į burliokyno ubagyna kur tualetų iki šiol nėr!nors gal ir nereik tualetų jiems?juk vistiek badauja pusė rosiejos

Anonimas

Lauk is Europos Amerikos okupantus. Lauk is Lietuvos Amerikos ir NATO okupantus. Zudyk okupanta.

>Lietuvis

Labai primeni prostitute,kuria pati pasiruošusi moketi už tai,kad ja kažkas naudojasi :)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS