D. Trumpas teigia, kad nori sugyventi tiek su Rusija, tiek su Kinija | KaunoDiena.lt

D. TRUMPAS TEIGIA, KAD NORI SUGYVENTI TIEK SU RUSIJA, TIEK SU KINIJA

JAV prezidentas Donaldas Trumpas tvirtina, kad kitą savaitę vyksiančio G20 viršūnių susitikimo Japonijoje kuluaruose susitiks su Rusijos ir Kinijos prezidentais – Vladimiru Putinu ir Xi Jinpingu.

Interviu „Fox News“ JAV vadovas taip pat sakė, kad nori sutarti tiek su Rusija, tiek su Kinija.

„Noriu sugyventi su Rusija, ir manau, kad sugyvensime. Noriu sugyventi su Kinija, ir manau sugyvensime“, – sakė D. Trumpas ir pridūrė, kad iš tiesų susitiks su abiejų šalių prezidentais birželio 28-29 dienomis Osakoje rengiamo G20 susitikimo metu.

D. Trumpas dėl JAV ir Rusijos santykių suprastėjimo kaltino tyrimą dėl tariamo Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Kęstas

KOMENTUOTI KOMENTARAI 4 NAUJAUSI KOMENTARAI Kęstas Prieš kelias sekundes Amerika, Rusija ir Lietuva: "Atsižvelgiant į jos ekonominę, karinę ir technologinę trajektoriją, kartu su autoritariniu modeliu, Kinija, o ne Rusija, yra ilgalaikis iššūkis Amerikos tikslams. Tai reiškia, kad prezidentas Trumpas teisus, stengdamasis užmegzti patikimesnius santykius su Rusija ir atplėšti Rusiją nuo Kinijos." Šia prasme Lietuvos karingumas Rusijos atžvilgiu yra nesavalaikis, naivus ir pavojingas Lietuvai. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

Vis tiek tos JAV - jau bankrutavusi šalis.

ant meiles patrauke jankiu

klouna.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS