Britanijoje didelis elektros tinklų gedimas paveikė beveik milijoną žmonių | KaunoDiena.lt

BRITANIJOJE DIDELIS ELEKTROS TINKLŲ GEDIMAS PAVEIKĖ BEVEIK MILIJONĄ ŽMONIŲ

Anglijoje ir Velse penktadienį kelias valandas trukęs didelis elektros tiekimo sutrikimas paveikė beveik milijoną žmonių ir sukėlė transporto chaosą Londone.

Elektros tinklų įmonė „National Grid“ informavo, kad priežastis buvo dviejų generatorių gedimai.

„Šią pavakarę mus ištiko netikėtas ir neįprastas įvykis – praradome du generatorius, sujungtus su Didžiosios Britanijos perdavimo sistema; tai sukėlė dažnio sumažėjimą elektros sistemoje“, – sakoma „National Grid“ tviterio žinutėje.

Elektros tiekimas buvo atkurtas apie 18 val. 30 min. vietos (20 val. 30 min. Lietuvos) laiku, o dabar „sistema veikia kaip įprasta“, pridūrė įmonė.

Tačiau dėl šios avarijos daug traukinių reisų vėlavo arba buvo atšaukti.

Geležinkelių įmonė „National Rail“ nurodė, kad reisų tvarkaraščio sutrikimai tęsis iki šeštadienio ryto, nes „traukiniai ir traukinių įgulos atsidūrė netinkamose vietose“.

Elektros tinklų avarija tai pat paveikė eismą Londono gatvėse, nes buvo išsijungę daugelis šviesoforų. Niukasle viename oro uoste buvo sutrikdytas skrydžių tvarkaraštis.

Pasak elektros tinklų įmonių, šis gedimas Jungtinėje Karalystėje paveikė beveik milijoną žmonių, įskaitant 300 tūkst. Londone ir pietryčių Anglijoje, dar 500 tūkst. – Midlandse, pietvakarių Anglijoje ir Velse. Apie 110 tūkst. vartotojų buvo likę be elektros Jorkšyre ir Anglijos šiaurės rytinėje dalyje.

Jungtinės Karalystės energetikos priežiūros tarnyba „Ofhem“ paragino „National Grid“ skubiai pateikti nuodugnią ataskaitą apie šį incidentą.

GALERIJA

  • Britanijoje didelis elektros tinklų gedimas paveikė beveik milijoną žmonių
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

gikas

"Brexit" prasideda... :)

...

Chm: "Manome, kad tai įvyko dėl Nacionalinio energijos tinklo darbo sutrikimo, paveikusio mūsų vartotojus" - ir vėl tie 'KVALIFIKUOTI specialistai iš Afrikos'?..

Anna

Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikia paieškos sistema, kurioje randamas seksualinis partneris - www.lady4.fun Parašyk man, aš visada esu ten :)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS