Duris užveria vienintelis Paryžiaus nudistų restoranas | KaunoDiena.lt

DURIS UŽVERIA VIENINTELIS PARYŽIAUS NUDISTŲ RESTORANAS

  • 5

Duris užveria vienintelis Paryžiaus nudistų restoranas „O'Naturel“. Prieš metus įsteigtai įstaigai nepavyko pritraukti pakankamai lankytojų.

„Su dideliu apgailestavimu pranešame, kad restoranas „O'Naturel“ uždaromas“, - restorano tinklapyje rašė jo įkūrėjai Mike'as ir Stephane'as Saados. Brolių duomenimis, restoranas duris užvers vasario 16-ąją.

Iki tol nuolatiniai restorano klientai ir kiti drąsuoliai dar turės paskutinę galimybę užsukti į „O'Naturel“. Šiame restorane Paryžiaus 12-ajame rajone svečiai rūbus privalo palikti kabinoje įėjimo zonoje, o tada gali nekliudomai mėgautis sraigėmis, omarais ar ėriuko file. Damos gali likti su savo aukštakulniais, ponams pasiūlomos šlepetės, kad jie bent jau nešaltų kojų.

Paryžiaus nudistų sąjunga pareiškė apgailestaujanti dėl restorano uždarymo. Greičiausiai dar „per anksti“ tokiai iniciatyvai, sakė jos atstovas Cedricas Amatas, kuris, jo paties teigimu, buvo nuolatinis „O'Naturel“ lankytojas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Anonimas

Restoranas vakarietiškiems išsigimėliams. Pasirodo, jų ne tiek ir daug. Tik garsiai rėkia.

zelemunčikas

Zoro,ta dama pamiršo tuos daiktus mazgu ant nugaros susirišti.O šiaip džiugu,kad Paryžiuje naikinama dar viena smirdanti skylė.

Anonimas

Turbut tuoj pas mus ateis mada.O gal jau yra nuogaliu buveine Lietuvoje.Gal as atsilikau.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS