ES užsienio ministrai vieningai pritarė naujoms sankcijoms Rusijai dėl Ukrainos | KaunoDiena.lt

ES UŽSIENIO MINISTRAI VIENINGAI PRITARĖ NAUJOMS SANKCIJOMS RUSIJAI DĖL UKRAINOS

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai antradienį vienbalsiai pritarė naujoms sankcijoms Rusijai, pripažinusiai Rytų Ukrainos separatistinių darinių nepriklausomybę ir planuojančiai pasiųsti ten savo pajėgas, pranešė Prancūzijos diplomatijos vadovas Jeanas-Yves'as Le Drianas (Žanas Ivas Le Drianas).

„Taip pat vienbalsiai pritarėme pirminiam sankcijų paketui“, – po ministrų susitikimo Paryžiuje žurnalistams sakė J.-Y. Le Drianas ir apkaltino Rusiją „pažeidus tarptautinę teisę“ ir „sulaužius savo įsipareigojimus“.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

čempionas ,

jau seniai reikėjo pačiu stipriausiu sankciju, ne nauju bet pačiu sunkiausiu vyti visus iš vakaru pasaulio nieko nesileisti ir jokiu pokalbiu jokiu lankimo ten nevygdyti, pas jos tos kenkėjus ramybe tegul buna visu šaliu garanto priemone, ir gyvevavimas tikru žmoniu kurie nori taikos, o ne psihišku ligoniu, nutraukti visa pagelba tegul kiša savo dujas ir negasdina europos dėl ju duju, gyveno vakarai pasaulio žmones o kiek metu be ju duju ir neprapolė, , vyti lauk iš europos visus su visu konfinkavimo banko indeliais vogtais uždrausti visa draugyste tarpe rusu kol supras kas yra kas nedaleisti priešu, vyti,

onute

Žavai ivai ar scwabas taip liepė o ne tai išmes iš darbu ar ne taip sukriošes seni

Anonimas

Kokios sankcijos? 10-20 zmoniu is Rusijos uzdraus atostogauti Europoje 2 metus? :DDD

SUSIJUSIOS NAUJIENOS