Europos Komisija teigia iš Th. May lūpų neišgirdusi nieko nauja | KaunoDiena.lt

EUROPOS KOMISIJA TEIGIA IŠ TH. MAY LŪPŲ NEIŠGIRDUSI NIEKO NAUJA

Po Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May kalbos Bendruomenių Rūmuose Europos Komisija pareiškė nieko nauja neišgirdusi ir neketinanti pateikti naujų pasiūlymų dėl „Brexito“.

„Šiuo metu mes iš Briuselio neturime pasakyti nieko nauja, nes nieko nauja neišgirdome iš Londono“, – antradienį Briuselyje sakė Komisijos atstovas Margaritis Schinas. Anot jo, Komisija ragina Didžiąją Britaniją kiek įmanoma greičiau paaiškinti savo planus dėl kovo pabaigoje planuojamo išstojimo iš ES.

Th. May buvo paskelbusi, kad pirmadienį parlamente pristatys „planą B“, kai prieš tai su ES išsiderėta išstojimo sutartis Bendruomenių Rūmuose buvo atmesta didele balsų dauguma. Tačiau premjerė tik pakartojo, jos sieks konsensuso parlamente ir tada vėl kalbės su Europos Sąjunga. Bet Briuselis atmeta tolesnes derybas dėl išstojimo sutarties, antradienį dar kartą patvirtino M. Schinas.

Tuo tarpu Leiboristų partija pasiūlė parlamentui balsuoti dėl antro referendumo. Iniciatyvoje, kurią opozicinė partija pateikė pirmadienio vakarą, vyriausybė taip pat raginama duoti Bendruomenių Rūmams laiko konsultacijoms, kad būtų išvengta netvarkingo Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS