G. Thunberg linki „seneliukui“ D. Trumpui „nuostabios ateities“ | KaunoDiena.lt

G. THUNBERG LINKI „SENELIUKUI“ D. TRUMPUI „NUOSTABIOS ATEITIES“

Švedijos klimato aktyvistė Greta Thunberg (Greta Tunberg) trečiadienį vėl pakurstė savo nesantaiką su Donaldu Trumpu (Donaldu Trampu), pareiškusi, kad kadenciją baigęs JAV prezidentas „atrodo kaip labai laimingas seneliukas, kurio laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

G. Thunberg atsilygino D. Trumpui, kuris dažnai ginčija mokslines išvadas dėl klimato kaitos, o 2019 metais apie paauglę tviteryje parašė, kad „ji atrodo kaip labai laiminga mergaitė, kurios laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

Tas tviterio įrašas buvo sarkastiškas atsakas į ugningą G. Thunberg kalbą Jungtinėse Tautose, kai ji pasaulio lyderiams pasakė: „Savo tuščiais žodžiais jūs pavogėte mano svajones ir mano vaikystę. Kaip jūs drįstate?“

G. Thunberg vėliau pakoregavo savo biografiją tviteryje ir pasivadino „labai laiminga mergaite, kurios laukia šviesi ir nuostabi ateitis“.

D. Trumpas išvedė JAV iš 2015 metų tarptautinio susitarimo riboti taršą šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis. Šį žingsnį trečiadienį prisaikdintas JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) jau atšaukė.

D. Trumpas pernai per Davoso forumą sakė, kad pasaulis „privalo atmesti amžinus pražūties pranašus ir jų apokalipsės pranašystes“.

G. Thunberg veikla pelnė jai tarptautinės žmogaus teisių organizacijos „Amnesty International“ apdovanojimą ir Švedijos Teisingo gyvenimo būdo apdovanojimą (Right Livelihood Award), neretai vadinamą alternatyvia Nobelio taikos premija, be to, žurnalas „Time“ ją paskelbė 2019 metų žmogumi.

Švedų paauglė ir dabar jau eksprezidentas anksčiau socialinėje žiniasklaidoje susikirto po D. Trumpo pralaimėjimo lapkričio rinkimuose. G. Thunberg paskelbė žinutę, kurioje paragino D. Trumpą dirbti dėl savo „pykčio valdymo problemos“ ir pridūrė: „Atvėsk, Donaldai, atvėsk!“

D. Trumpas ta pačia fraze metais anksčiau šaipėsi iš G. Thunberg.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Bet tai vistiek

Toks vaizdas kad sitie du turi daug bendro.vien marmuziu kraipymas,mosikavimas galunem.na o jau kai kalbas sako tai isvis vienodi.gal tas pats sindromas?

Kęstas

Globalizmo era negrįžta - JAV politika Kinijos atžvilgiu išlieka tokia, kokia buvo D. Trumpo valdymo metu. „VAŠINGTONAS - Antonijus Blinkenas, išrinkto prezidento Joe Bideno pasirinktas valstybės sekretoriaus pareigoms, palaikė griežtą požiūrį į Kiniją. Ankstesnis optimistinis požiūris į Kiniją buvo ydingas ir pritarė griežtesniam prezidento D.Trumpo požiūriui - jei ne taktikai. „Buvo plačiai sutariama, kad ekonomikos liberalizavimas Kinijoje paskatins politinį liberalizavimą - to neįvyko“, - sakė p. Blinkenas. Neabejotina, kad [Kinija] kelia didžiausią iššūkį JAV, lyginant su bet kuria pasaulio tauta“. (Perduokite tai Landsbergiams. (K)) “[1]. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Anonimas

Ta merga masonu statyta, kad keltų kipisa, o mes ubagai moketume už ale taršą, nors teršia masonu gamyklos
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS