Ispanijoje tūkstančiai žmonių protestuoja prieš vyriausybės atsaką į pandemiją | KaunoDiena.lt

ISPANIJOJE TŪKSTANČIAI ŽMONIŲ PROTESTUOJA PRIEŠ VYRIAUSYBĖS ATSAKĄ Į PANDEMIJĄ

Keli tūkstančiai Ispanijos ultradešiniųjų partijos „Vox“ šalininkų šeštadienį susirinko Madride ir kituose miestuose protestuoti dėl vyriausybės atsako į koronaviruso pandemiją.

„Vox“ ragino demonstrantus atvykti automobiliais ir motociklais, kad apeitų draudimą rengti viešus susibūrimus, įvestą prieš du mėnesius šalyje paskelbus visuotinį karantiną.

„Tegul bus išgirstas jūsų noras, kad vyriausybė atsistatydintų“, – sakė „Vox“ lyderis Santiago Abascalis (Santjagas Abaskalis) iš autobuso atviru stogu, važiavusio priešais vienu iš Madrido prospektų lėtai judėjusią automobilių koloną.

Partija protesto akciją pavadino „Ispanijos ir laisvės karavanu“.

Dauguma automobilių buvo išpuošti Ispanijos vėliavomis, taip pat buvo dviejų metrų socialinio atstumo taisyklės nesilaikiusių pėsčiųjų grupių.

Panašių akcijų buvo surengta ir Barselonoje, Sevilijoje bei kitose šalies provincijų sostinėse.

Oficialiais duomenimis, Ispanijoje nuo COVID-19 mirė per 28 tūkst. žmonių.

Karantinas padėjo sėkmingai suvaldyti viruso protrūkį Ispanijoje: per patį krizės įkarštį užsikrėtusiųjų per parą pagausėdavo iki 20 proc., o praėjusią savaitę šis rodiklis smuko žemiau 1 procento.

 

GALERIJA

  • Ispanijoje tūkstančiai žmonių protestuoja prieš vyriausybės atsaką į pandemiją
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Audrius

Labai dar klausimas kiek mirė nuo viruso ir kiek su virusu nuo kitų ligų, kurių nieks negydė karantino metu.

nu

Lietuvoje nuo kovo 15 iki birželio 15 turėtų būt mirę 9300 asmenų, daugiausiai dėl nesuteiktų medicinos paslaugų. Ar ne baisu? Vienai pažįstamai daktarai akių uždegimą gydė nuotoliniu būdu 1,5 mėn... Nera žodžių...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS