Buvęs JAV prezidento advokatas: D. Trumpas yra rasistas, sukčius ir apgavikas | KaunoDiena.lt

BUVĘS JAV PREZIDENTO ADVOKATAS: D. TRUMPAS YRA RASISTAS, SUKČIUS IR APGAVIKAS

  • 3

Buvęs ilgametis prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) advokatas ir reikalų tvarkytojas Michaelas Cohenas (Maiklas Koenas) trečiadienį  JAV Kongrese vykusioje apklausoje užsipuolė savo buvusį bosą, pavadindamas jį „rasistu“ ir „sukčiumi“.

Kreipdamasis į Atstovų Rūmų Priežiūros komiteto narius M. Cohenas – jau nuteistas laisvės atėmimu už nusikaltimus, iš dalies susijusius su jo darbu D. Trumpui – apgailestavo dėl savo buvusio lojalumo.

„Man gėda, kad aš nusprendžiau dalyvauti neteisėtų pono Trumpo veiksmų slėpime ir nepaklausiau savo sąžinės“, – kalbėjo M. Cohenas.

„Jis yra rasistas. Jis yra sukčius. Jis yra apgavikas“,  – tęsė jis.

M. Cohenas nurodė, kad pateikė „nepaneigiamų“ D. Trumpo įstatymo pažeidimo įrodymų, įskaitant čekį, atlyginantį pinigus, sumokėtus už tylą dviem moterims prieš 2016 metų rinkimus.

Jis taip pat sakė, jog D. Trumpas 2016 metais vykstant rinkimų kampanijai pavedė surengti derybas dėl dangoraižio „Trump Tower“ statybų Maskvoje, nors neigė turintis kokių nors verslo ryšių su rusais.

M. Cohenas taip pat sakė, kad neturi konkrečių įrodymų, jog D. Trumpas derino savo veiksmus su Rusija per 2016 metų prezidento rinkimų kampaniją, tačiau sakė turintis „įtarimų“, jog buvęs bosas turėjo slaptą susitarimą.

Duodamas nejaukiai atvirus parodymus apie dešimtmetį trukusius profesinius santykius su D. Trumpu, susikompromitavęs advokatas pateikė pavyzdžių, kad D. Trumpas arba jo šeimos nariai turėjo verslo reikalų su Maskva ar žinomais Rusijos asmenimis pačiame rinkimų kampanijos įkarštyje.

„Iškilo klausimų, ar aš turiu kokių nors tiesioginių įrodymų, kad ponas Trumpas arba jo kampanija turėjo slaptą susitarimą su Rusija, – kalbėjo M. Cohenas, duodamas parodymus komitete. – Noriu aiškiai pasakyti, kad neturiu. Bet turiu įtarimų.“

 

 

 

 

GALERIJA

  • Michaelas Cohenas
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

wau ,jis "ikando" ranka ,kuri ji "maitino".NEGARBINGA...ir belange,,pavydas yra zmogaus niekingumo prieshas

greta

matote,kaip valdžia paklupdė žmogu?

Nieko nuostabaus

Nepaslaptis, kad visi jankiai melagiai, niekšai ir išdavykai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS