Kanados sostinėje šimtai sunkvežimių vairuotojų protestavo prieš skiepus | KaunoDiena.lt

KANADOS SOSTINĖJE ŠIMTAI SUNKVEŽIMIŲ VAIRUOTOJŲ PROTESTAVO PRIEŠ SKIEPUS

Kanados sostinės Otavos centre šimtai sunkvežimių vairuotojų šeštadienį blokavo gatves protestuodami prieš reikalavimą skiepytis norint turėti galimybę kirsti JAV sieną.

„Laisvės konvojaus“ dalyviai mojavo Kanados vėliavomis ir skandavo šūkius prieš šalies ministrą pirmininką Justiną Trudeau (Džastiną Triudo). Prie vairuotojų prisidėjo tūkstančiai kitų protestuotojų, nepatenkintų ne tik suvaržymais dėl COVID-19, bet ir apskritai vyriausybe.

Arčiau parlamento ramiai žygiavo šeimos, jaunimas skandavo, o pagyvenę žmonės po J. Trudeau biuro langais daužė puodus ir keptuves.

Šalies žiniasklaida pranešė, kad ministras pirmininkas ir jo šeima buvo išlydėti iš savo namų ir nuvežti į neskelbiamą vietą sostinėje.

Protestas praėjusią savaitę prasidėjo Kanados vakaruose, kur dešimtys sunkvežimių vairuotojų organizavo konvojų iš Vankuverio į Otavą.

Ir Kanada, ir JAV sausio viduryje įvedė reikalavimą sunkvežimių vairuotojams, norintiems kirsti šių šalių sieną, būti pasiskiepijus.

Reportažas – LNK vaizdo įraše:

J. Trudeau, kuriam šiuo metu taikoma izoliacija po kontakto su sergančiuoju COVID-19, trečiadienį teisino reikalavimą vairuotojams pasiskiepyti ir atkreipė dėmesį, kad 90 proc. vairuotojų jau yra pasiskiepiję.

Kanados vežėjų aljansas taip pat nurodė, kad didžioji dauguma šalies sunkvežimių vairuotojų yra pasiskiepiję, ir „griežtai nepritarė“ susibūrimui Otavoje.

Bendrai Kanadoje nuo COVID-19 jau yra pasiskiepiję 82 proc. gyventojų nuo penkerių metų amžiaus. Pasiskiepijusių suaugusiųjų yra 90 procentų.

GALERIJA

  • Kanados sostinėje šimtai sunkvežimių vairuotojų protestavo prieš skiepus
  • Kanados sostinėje šimtai sunkvežimių vairuotojų protestavo prieš skiepus
  • Kanados sostinėje šimtai sunkvežimių vairuotojų protestavo prieš skiepus
Scanpix nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kai Baltarusijoje

išejo i gatves koks 3000 nupirktu idijotu tai rašo milijonai , o kai Kanadoje protestuoja maziausiai 2000 000 tada rašoma kad tik šimtai protestuotoju

Bunda Kanada .. LT nelik paskutine ...

Nors reklaminiui klipui ,,NELIK PASKUTINIS,, pagaminti isleista .. 60 tukst.Eur. , o viesinimui .. isleidziama .. 150 tuks.Eur. ...

Bjaurysčių laikrašti

Ne šimtai, o tūkstančiai. Palaikymas didžiulis. Greit visoj europoj taip bus. Ir tai bus issilaisvinimas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS