Kilus susirūpinimui dėl J. Bideno amžiaus, K. Harris yra „pasiruošusi tarnauti“ | KaunoDiena.lt

KILUS SUSIRŪPINIMUI DĖL J. BIDENO AMŽIAUS, K. HARRIS YRA „PASIRUOŠUSI TARNAUTI“

Rinkėjams vis labiau nerimaujant dėl prezidento Joe Bideno amžiaus, pirmadienį pasirodžiusiame interviu su leidiniu „Wall Street Journal“ JAV viceprezidentė Kamala Harris pasakė esanti pasiruošusi tarnauti ir eiti valstybės vadovo pareigas.

Vis dažniau svarstoma, ar ir pati 59-erių K. Harris sugebėtų eiti prezidento pareigas, jeigu 81-erių J. Bidenas taptų neveiksnus arba turėtų atsistatydinti.

„Esu pasiruošusi tarnauti. Be jokios abejonės“, – leidinio žurnalistui paklausus, ar rinkėjų susirūpinimas dėl J. Bideno amžiaus reiškia, kad ji privalo jiems įrodyti savo kvalifikaciją, pasakė K. Harris.

Kiekvienas, matydamas ją dirbant savo darbą „visiškai įsitikina mano gebėjimu vadovauti“, – sakė K. Harris, pirmoji iš Pietų Azijos kilusi juodaodė viceprezidentė JAV istorijoje.

Interviu įvyko prieš porą dienų iki pasirodant kandžiai specialiojo advokato ataskaitai, kurioje J. Bidenas vaizduojamas kaip senyvas ir užmaršus.

Specialiojo advokato Roberto Huro atliekamo tyrimo, susijusio su tuo, kaip J. Bidenas naudojo įslaptintus dokumentus, ataskaitoje nurodoma, kad prezidentui kaltinimai neturėtų būti pareikšti, tačiau teigiama, kad prisiekusiųjų teismui jis pasirodytų „geranorišku, senyvu vyriškiu su prasta atmintimi“.

Baltieji rūmai į šią ataskaitą atsikirto, sakydami, kad R. Huras su J. Bidenu kalbėjosi labai įtemptu laiku, dieną po spalio 7 d. „Hamas“ išpuolių Izraelyje.

K. Harris taip pat puolė ginti J. Bideną, specialiojo advokato ataskaitą pavadindama „politiškai motyvuota“.

K. Harris vaidina vis svarbesnį vaidmenį J. Bideno rinkiminėje kampanijoje ir, be kita ko, akcentuoja tokius klausimus, kaip abortai. Prognozuojama, kad lapkritį įvyksiančiuose rinkimuose J. Bidenui teks vėl susigrumti su buvusiu prezidentu Donaldu Trumpu.

Respublikonai dažnai puola K. Harris, o apklausų duomenys rodo, kad, kaip ir paties J. Bideno, buvusios senatorės iš Kalifornijos populiarumo reitingas yra mažas.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Niekas

neabejoja,kad ji jau seniai taikosi i prezidento pareigas. Ne siaip sutapimas ir gentainis UK premjeras!

TAM, KAD "TARNAUTI" TOKIAI ŠALIAI...

Pirmiausiai - pasikeisk lytį - prisisiūk pimpalą. Po to pakeisk smegenys, nes moteriškos tokiai valstybei valdyti - per silpnos...

Jo

labai gerai, šita boba galės tarnauti pampersinei mumijai bidonui keisdama kasdien pampersus
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS