Klimato aktyvistė G. Thunberg atsirevanšavo D. Trumpui | KaunoDiena.lt

KLIMATO AKTYVISTĖ G. THUNBERG ATSIREVANŠAVO D. TRUMPUI

Klimato aktyvistė Greta Thunberg galimą JAV prezidento Donaldo Trumpo pralaimėjimą rinkimuose išnaudojo revanšui jo pamėgtame „Twitter“ tinkle.

Reaguodama į D. Trumpo tviterio žinutę, kurioje prezidentas reikalauja nutraukti balsų skaičiavimą JAV, G. Thunberg rašė: „Kaip juokinga. Donaldui reikia spręsti savo pykčio valdymo problemą ir tada su draugu pažiūrėti gerą seną filmą! Atsipalaiduok, Donaldai, atsipalaiduok!“

Identišką tviterio žinutę D. Trumpas parašė praėjusį gruodį apie G. Thunberg. Tai jis padarė po to, kai jaunoji klimato aktyvistė „Time“ žurnalo buvo paskelbta „Metų žmogumi“.

„Taip juokinga“, - rašė D. Trumpas tada tviteryje. Ir kandžiai pridūrė: „Gretai reikia spręsti savo pykčio valdymo problemą ir tada su draugu pažiūrėti gerą seną filmą. Atsipalaiduok Greta, atsipalaiduok!“

G. Thunberg savo ruožtu iš karto sureagavo į D. Trumpo žodžius ir pakeitė savo apibūdinimą tviteryje. „Paauglė, kuri sprendžia savo pykčio valdymo problemą. Kaip tik šiuo metu atsipalaiduoju ir su draugu žiūriu gerą seną filmą“, - rašė ji savo tviterio paskyroje.

Respublikonas D. Trumpas praeityje ne kartą reiškė abejones, kad klimato kaita apskritai vyksta ir jei taip, kad ji yra nulemta žmogaus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

kaimietis...

o kodel,ta snargle,su kauke...,svedijoj viruso nebuvo,nera ir nebus...,vikingai gydosi bandos metodu ir pas juos juk viskas ok... :)

gedas

Ir vel ta vargse mergele neigale istrauke,pasigailekit vaiko

SUSIJUSIOS NAUJIENOS