Latvija deportuos žmones, kurie gaus Rusijos pasus supaprastinta tvarka | KaunoDiena.lt

LATVIJA DEPORTUOS ŽMONES, KURIE GAUS RUSIJOS PASUS SUPAPRASTINTA TVARKA

Rusijos Valstybės Dūmos vadovas Viačeslavas Volodinas pareiškė, kad rudenį parlamentarai gali apsvarstyti galimybę suteikti Rusijos pilietybę rusams Baltijos šalyse, turintiems nepiliečio statusą.

Kaip praneša UNIAN, Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius tviteryje papasakojo, kaip bus reaguojama į tokį žingsnį.

Pasak jo, žmonės, gavę Rusijos pasą supaprastinta tvarka, bus deportuojami iš Latvijos.

„Šiuo atveju naujai iškepti Rusijos piliečiai negalės gauti leidimo gyventi šalyje ir turės palikti Latviją, todėl reikės įtraukti atitinkamus paaiškinimus į nacionalinius įstatymus“, - pažymėjo E. Rinkevičius.

Nepiliečio statusą turi gana daug Latvijos ir Estijos gyventojų, daugiausia – rusų kilmės. Jis buvo suteikiamas buvusiems SSRS piliečiams ir jų vaikams, gimusiems iki 1992 metų. Nepiliečių skaičius Latvijoje ir Estijoje laipsniškai mažėja vykstant natūralizacijos procesui.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

nuomonė

Labai geri sprendimai,bravo, palaikantys žudikus lai sėdi savo namie apsikabinę vogtus tualetus ,ten lai ir poilsiauja Sibiro platybėse.

Teis.

Visai idiotai, žmogui uždraus gyventi ir rinktis kaip nori ir ką nori.Visai beprotybė.Zinote tai jau žmogaus teisių gyvenimo suvaržymas ir kitų įstatymų pažeidimas ,nesvarbu kokios tautybės bebūtų žmogus jo ignoruoti, žeminti at kaip nors kitaip jam kenkti negalima.Ar suprantate prie ko einama,ir kas lauke tokių šalių.???

tegul žino savo vietą

orkams vieta orkostane
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS