Latvija pasisako už ES įstatymą prieš Rusijos propagandą | KaunoDiena.lt

LATVIJA PASISAKO UŽ ES ĮSTATYMĄ PRIEŠ RUSIJOS PROPAGANDĄ

Latvijos ministras pirmininkas Krišjanas Karinis reikalauja griežtesnių Europos Sąjungos veiksmų prieš Rusijos propagandą socialinėje žiniasklaidoje. Bendrija turi rimtai įvertinti atitinkamo įstatymo galimybę, pareiškė jis trečiadienį savo kalboje Europos Parlamente apie Europos ateitį.

Kaip Rusijos dezinformacijos pavyzdį vyriausybės vadovas įvardijo skiepų kritiką. „Iš kur tas argumentas, kad skiepai sukelia autizmą? Tai rusų šaltinių informacija. Dėl to žmonės nenori skiepytis, ir tai turi labai rimtų padarinių žmonių sveikatai Europoje“, – sakė jis. Su klaidinga informacija apie migraciją ir „Brexitą“ esą taip pat susijusi Rusija. „Visa tai yra iš vieno vienintelio šaltinio“, –kalbėjo K. Karinis.

Jis pripažino, kad įstatyminis kišimasis yra problematiškas, nes cenzūros negali būti. „Tačiau mes turime rasti tą siaurą ribą, nes tai yra ataka prieš mūsų gyvenimo būdą“, – sakė Latvijos premjeras. Latvijos požiūriu, Rusija ir jos klaidinanti informacija yra didžiausia grėsmė saugumui.

Be saugumo K. Karinis svarbiausiomis temomis Europai ir jos piliečiams įvardijo darbo vietas, migraciją ir aplinkos politiką. „Nekovokite su populistais, – pabrėžė jis, turėdamas omenyje gegužės pabaigoje vyksiančius Europos Parlamento rinkimus. – Rūpinkitės žmonių nepasitenkinimo priežastimis“.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

Dar vienas įrodymas, kad ministru pirmininku mūsų kraštuose gali būti bet kuris asilas. Tokių pas mus tūkstančiai. Bet va raskit man gerą paukščių daktarą.

propoganda

tai priesiskos salies zynios kuriomis naudojasi politikai ir jei ji blokuojama reiskia yra teisybes nes ja isrtskinti galima tik isanalizavus daugeli straipsniu ivairiu saliu kur samoningai pamascius ir daroma isvada bet tai ne kiekvienam zmogui suprantama delto visos puses meluoja ir esme galim atskirti tik is veiksmu daznai neatitinkanciu /propogandos/ taip kad kas taip uzsispyrusiai bijo .propogandos. tik parodo savo kvailuma nes mastantis asmuo visados atskirs pelus nuo grudu ...

SudegusioCirkoKlounai

Propogandistas kovoja pries propoganda

SUSIJUSIOS NAUJIENOS