A. Lukašenka: Baltarusija gali pakeisti dainą „Eurovizijai“ | KaunoDiena.lt

A. LUKAŠENKA: BALTARUSIJA GALI PAKEISTI DAINĄ „EUROVIZIJAI“

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka šeštadienį pareiškė, kad šalis gali pakeisti savo dainą „Eurovizijos“ konkursui.

„Mus jau pradeda iš visų pusių spausti. Net, žiūriu, „Eurovizijoje“. Ką ten tie vaikinai? Na, tik autoriteto jiems pridėjo. Kaip sakoma, geras „piaras“. Na, jeigu ką, tai dainą padarysim kitą. Ne problema“, – sporto komplekse „Raubičy“ po sporto šventės žurnalistams sakė prezidentas. Jį citavo valstybinė naujienų agentūra BelTA.

A. Lukašenka taip pat melu pavadino opozicijos filmą apie jo gyvenimą. „Niekada sau neleisiu ką nors pavogti iš žmonių“, – sakė jis.

Na, tik autoriteto jiems pridėjo. Kaip sakoma, geras „piaras“. Na, jeigu ką, tai dainą padarysim kitą. Ne problema.

Pasak jo, filmo jis dar nežiūrėjo. „Pasistengsiu. Kalba, kad labai didelis filmas, ilgas. Neturiu tiek laiko, kad žiūrėčiau. Man tiesiog pateikė analizę dalimis“, – nurodė A. Lukašenka ir pridūrė padaręs „išvadą, kad nieko naujo čia nėra“.

Baltarusija šiemet į „Eurovizijos“ konkursą siunčia grupę „Halasy ZMesta“ su daina „Ja nauču tebia“. Tačiau Europos transliuotojų sąjunga (ETS) nusprendė, kad Baltarusijos paraiška neatitinka konkurso sąlygų, ir neleido šiai dainai dalyvauti.

ETS nurodė, kad daina „verčia abejoti nepolitiniu konkurso pobūdžiu“ ir „gali pakenkti dainų konkurso „Eurovizija“ reputacijai“.

Asociacija informavo Baltarusiją, kad „daina dabartiniu jos pavidalu negali dalyvauti „Eurovizijoje“ ir kad neįvykdžius reikalavimų Baltarusijos atstovai gali būti diskvalifikuoti.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

ALGIS

Geriausiai , jeigu pats batia sudainuotų eurovizijoje

Privalumas

Siemet gal jau euro vizijoje sulauksim ir su atvirais organais pagal lgbt programa briuselis jau leido atvirai pozuotis gatvese

Anonimas

Ko jie išvis lenda į tą p...derviziją ? Ką ten žiūrėt ? Dar ir moko iškrypėliai ką dainuot.... Vietoj «Ja tebia naučiu» gal reikia sudainuot « Ja tiebia vyjiebu » ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS