A. Lukašenka užsiminė apie Baltarusijos nepriklausomybės laukiančius išbandymus | KaunoDiena.lt

A. LUKAŠENKA UŽSIMINĖ APIE BALTARUSIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS LAUKIANČIUS IŠBANDYMUS

  • 6

Baltarusija turi būti pasiruošusi sudėtingiems ateinantiems dvejiems metams, per kuriuos gali būti mestas iššūkis šalies nepriklausomybei, penktadienį pareiškė prezidentas Aleksandras Lukašenka.

„Metai bus visiems skirtingi: kai kam – lengvi, kai kam – sunkūs. Tačiau drįstu tiksliai pasakyti, kad mūsų šaliai, mūsų liaudžiai ne vien 2019-ieji, bet ir 2020-ieji bus nelengvi. Tai – nelengvi metai, nes, pasakysiu atvirai, per šiuos dvejus metus mus labai smarkiai „bandys dantimi“. Konkrečiai – ar mes verti tokios nepriklausomybės, apie kurią visada ir visur kalbame“, – naujienų agentūra BelTA citavo prezidento žodžius per priėmimą, surengtą Naujųjų metų pagal Julijaus kalendorių išvakarėse.

„Ir turime būti pasiruošę atsakyti į šį klausimą. Esu visiškai įsitikinęs, kad rasime deramą atsakymą“, – pridūrė A. Lukašenka.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Realybė

Pats Lukošenka yra Baltarusijos nepriklausomybės rakštis. Laikas į pensiją.

aitvaras

Musu prezidente ir kiti politikai turetu vaziuoti i Gudija palaikyti Musu broliu ir kaimynu gudu,kad rusu nacistai ju neuzimtu,nes turesime ta slykscia sali rusija is dvieju valstybes pusiu.Reik jau galvoti,ka Lietuva gali pasiuliti Gudijai,kad rusu issigimelis jos neokupuotu.

Nerijus

Paziurekite Naugarduko pili t.y. Nov Gorodovo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS