Popiežius sako nesuprantantis vakcinas nuo COVID-19 skeptiškai vertinančių žmonių | KaunoDiena.lt

POPIEŽIUS SAKO NESUPRANTANTIS VAKCINAS NUO COVID-19 SKEPTIŠKAI VERTINANČIŲ ŽMONIŲ

Popiežius Pranciškus trečiadienį sakė nesuprantantis, kodėl žmonės atsisako skiepytis nuo COVID-19, nes žmonija seniai kliaujasi vakcinomis, bet pridūrė, kad reikia ramios diskusijos apie skiepus.

„Net Kardinolų kolegijoje yra nepritariančiųjų vakcinacijai“, – žurnalistams sakė Pranciškus lėktuve, grįždamas į Vatikaną iš Slovakijos.

Pasak pontifiko, vienas jų, „vargšas žmogus, yra paguldytas į ligoninę dėl viruso“. Popiežius tikriausiai turėjo galvoje amerikiečių kardinolą Raymondą Burke'ą (Reimondą Berką), atsidūrusį ligoninėje JAV. Praėjusį mėnesį COVID-19 susirgusiam dvasininkui reikia dirbtinio plaučių vėdinimo.

Popiežius sakė, kad jam pačiam atrodo keista skiepytis nenorinčių žmonių reakcija, nes juk „žmonija yra susidraugavusi su vakcinomis“. Jis priminė, kad vaikai ištisus dešimtmečius skiepijami nuo tymų, kiaulytės ir poliomielito, „ir niekas nieko nesakė“.

Pranciškus spėjo, kad šį „netikrumo pyktį“ nulėmė vakcinų nuo COVID-19 įvairovė, trumpas skiepų patvirtinimo laikas ir argumentų perteklius, suskaldęs visuomenes ir sukėlęs baimę.

Popiežius pažymėjo, kad Vatikanas paskiepijo savo gyventojus, darbuotojus ir jų šeimų narius, išskyrus „nedidelę grupelę žmonių, atsisakiusių skiepytis“.

Vatikanas savo gyventojus, taip pat kai kuriuos benamius ir pabėgėlius paskiepijo „Pfizer-BioNTech“ vakcina.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

pastebejimas

pasirodo, kad ne toks ir protingas tas popiežius! vien titulas ir jokios savos nuomonės.

Viln

Mirė nuo vakcinacijos Covid Lietuvoje žmonės: 66 žmonės po antros vakcinacijos, po pirmos vakcinacijos minimum 2 kartus daugiau. O kiek mirčių “nesiejama” su vakcinaciją nuo Covid...? Žmonės neva mirė pvz. nuo širdies nepakankamumo bet po vakcinacijos nuo Covid po 15 min., tą pačią ar kitas 3 dienas.... Iš tikrųjų mirčių skaičius po vakcinacijos nuo Covid siekia 10 kartu daugiau - 2000 žmonių), bet tai nepripažįstama. Nėra jokios kompensacijos artimiesiems, nes tai turėtų būti didelė kompensacija dideliam mirusių žmonių skaičiui. “ Numirkite po vakcinos nuo Covid pasirašius patys sau mirties nuosprendį”- sako Seimas. Nes eigų nenumirsit, tai yra didelė tikimybė kad tapsit neįgaliais ar įsigysite daug chroninių ligų po Covid vakcinacijos.

dar

matai atsirado davatku propogandistas korpfarmos palaikymui ir populiacijos mazinimui visu aveliu kurios iki siol mulkinamos o viduramziais deginamos taip is igalejo netikri pranasai apie kuriuos dar Kristus minejo ka ir matome siame veidmainiskame blogio imperijos valdyme kur viskas pagrista /savanoriska/ prievarta o jei ne tai lieki atskalunas uz borto ir kaip sie /pranasai/ vykdo setmono paruosta zmoniu naikinimo mechanizma su klonu pagalba=============================================

SUSIJUSIOS NAUJIENOS