Princas Williamas pasidalijo jautria nuotrauka | KaunoDiena.lt

PRINCAS WILLIAMAS PASIDALIJO JAUTRIA NUOTRAUKA

  • 5

Praėjo vos kelios dienos, kai karališkąją šeimą sukrėtė princo Philipo mirtis. Artimiausi šeimos nariai dalijasi jautriomis žinutėmis ir prisiminimais apie Philipą. Asmeninę žinutę ir jautrią nuotrauką anapilin išėjusiam seneliui skyrė ir princas Williamas.

Prie oficialaus pranešimo buvo paviešinta ir Catherine Middleton daryta Philipo ir vyresnėlio sūnaus George'o nuotrauka, kai abu princai mėgavosi pasivažinėjimu karališkajame vežime. Nuotrauka daryta dar 2015 metais, tačiau, kaip sako princas, George'as turėjo patį nuostabiausią prosenelį ir pavyzdį.

„Man pasisekė, kad šalia savęs turėjau ne tik nuostabų pavyzdį, kuris vedė mane į suaugusiųjų gyvenimą, bet ir ilgalaikį jo buvimą visada šalia – ir geromis, ir blogomis akimirkomis. Visuomet būsiu dėkingas gyvenimui, kad mano žmona turėjo galimybę tiek metų jį pažinti, o jis jai atgal rodė tik nuoširdumą.

Niekuomet nepamiršiu tų ypatingų akimirkų ir neatimsiu prisiminimų iš savo vaikų, kai prosenelis atvažiuodavo su vežimu jų surinkti ir jie pasileisdavo į nuotykius. O kur dar jo nepakartojamas humoro jausmas.

Mano senelis buvo nepaprastas žmogus. Mudu su Catherine ir toliau tęsime savo veiklą, kurią jis labai palaikė ir visuomet palaikysime karalienę, kiek tik galėsime. Labai pasiilgsiu savo senelio, tačiau žinau, kad tuo pat metu jis nori, kad toliau tęstume savo darbus“, – rašė Williamas.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/zmones/princas-williamas-pasidalijo-jautria-nuotrauka

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Anonimas

puiki tradicija, nuostabus žmonės!

ir

kam tas veidmainiskas ivaizdis kai senelis vaiko ant ranku nepaima o uzauges turejo palikti si seni kuris galejo sugriaut jo seima o nuotraukoje aiskiai matome kad vaikas nusisukes nuo jo tai rodo ju sielu netapatuma kuris isryskejo vaikui tapus vyru?...

kaunietė

Labai graži, jautri nuotrauka.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS