Rusai įtūžę: nenori pensinio amžiaus didinimo | KaunoDiena.lt

RUSAI ĮTŪŽĘ: NENORI PENSINIO AMŽIAUS DIDINIMO

  • 14

Rusijoje tūkstančiai žmonių šeštadienį protestuoja prieš vyriausybės planus padidinti pensinį amžių penkeriais metais.

Keli tūkstančiai protestuotojų dalyvavo Komunistų partijos ir kitų kairiųjų politinių jėgų surengtame mitinge Maskvoje. Protestai taip pat įvyko daugelyje kitų Rusijos miestų. Dauguma akcijų buvo sankcionuotos valdžios.

Rusijos visuomenėje kilo nepasitenkinimas prezidento Vladimiro Putino valdančiosios partijos palaikomai pensijų reformai – moterų ir vyrų pensinio amžiaus laipsniškam didinimui iki atitinkamai 63 ir 65 metų. Šiuo metu galiojanti pensinio amžiaus riba, kuri yra išlikusi nuo sovietinių laikų, yra 55 metai moterims ir 60 metų vyrams.

Praėjusį mėnesį V. Putinas pareiškė, kad idėja padidinti pensinį amžių jam nepatinka. Tačiau jis pažymėjo, jog negalima nieko nedaryti, ir pridūrė, kad „turėsime priimti tam tikrus lemiamus sprendimus“.

GALERIJA

  • Rusai įtūžę: nenori pensinio amžiaus didinimo
  • Rusai įtūžę: nenori pensinio amžiaus didinimo
  • Rusai įtūžę: nenori pensinio amžiaus didinimo
  • Rusai įtūžę: nenori pensinio amžiaus didinimo
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

VYTAUTAS

RUSAI NORS MOTERŲ,MAMŲ,KENKSMINGUS DARBUS DIRBUSIŲ.MŪSU VALDŽIAGYVIAI NET PENSIJŲ SKAIČIAVIMO METODIKĄ PAKEITĖ IR PENSIJO IŠ KART SUMAŽĖJO 30 PROCENTŲ.KENKSMINGUMO NE PRIPAŽYSTA SENIAI.BUVO TARYBINIS SOJUZAS,TABO EUROPO SOJUZAS.LIETUVA BE SOJŪZŲ VERGAVIMO NESUGEBA EGZISTUOTI,NORS SENAS OŽYS 90-TAIS KALBĖJO KITAIP.

...

Che - 'nedemokratinėje' Rusijoje žmonės PIKETUOJA, 'demokratinėj' Lietuvoj vos susirinkę guminių kulkų gavo.

.....

Per toli žiūrit, savo rūsi išsikuopkit.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS