Rusija: Izraelis privalo sustabdyti oro antskrydžius Sirijoje | KaunoDiena.lt

RUSIJA: IZRAELIS PRIVALO SUSTABDYTI ORO ANTSKRYDŽIUS SIRIJOJE

  • 5

Rusija reikalauja, kad Izraelis nerengtų naujų antskrydžių kaimyninėje Sirijoje.

Ši praktika turi būti nutraukta, Maskvoje pareiškė Užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, kurią cituoja agentūra „Interfax“. Sirija, pasak jos, yra suvereni valstybė. Oro antskrydžiai esą tik skatina priešiškumą regione.

„Mes turime neleisti, kad Sirija, pastaraisiais metais kentėjusi dėl ginkluoto konflikto, taptų geopolitinių rietenų arena“, - kalbėjo M. Zacharova.

Izraelis naktį į pirmadienį surengė nuožmius oro smūgius prieš Sirijos ir Irano taikinius Sirijoje. Per juos žuvo daugiau kaip 20 žmonių. Izraelio karinė aviacija praėjusiais metais ne kartą atakavo taikinius kaimyninėje šalyje, kad užkirstų kelią ilgalaikiam savo mirtino priešo Irano įsitvirtinimui čia. Rusija ir Iranas karinėmis priemonėmis remia Siriją.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

klp

tau toki i klyna

Osama bin kaunietis

Bijo kad nesubombarduotu s400 otai ruseliams visiskas butu visiskas fiasko

besmegenis is USA

klausimas-jeigu jums kaimynas meto akmenis,ka jus darote?As ne zydas,bet imesciau atgal toki,kad praeitu noras ir ziureti i mano puse.Pvz,kai gyvenau LT,kaimynas sikdindavo savo suni (doga)prie mano namo tvoros.Jokios uzuominos ir mandagus kalbejimas nepadejo.Karta surinkau kibira ju paliktu kruvu ir ispyliau prie jo duru.Suns pro mano nama net nepravesdavo
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS