Ukraina kreipsis į PPO dėl Rusijos įvestų tranzito apribojimų | KaunoDiena.lt

UKRAINA KREIPSIS Į PPO DĖL RUSIJOS ĮVESTŲ TRANZITO APRIBOJIMŲ

  • 0

Ukraina dėl Rusijos įvestų papildomų prekybos apribojimų artimiausiomis dienomis kreipsis į tarptautines organizacijas, įskaitant ir į Pasaulio prekybos organizaciją (PPO, angl. World Trade Organization arba WTO).

„Mes šią problemą, šį klausimą iškelsime tarptautinėse organizacijose, taip pat – ir PPO, ir išsiųsime atitinkamus laiškus PPO nariams“, – pareiškė Ukrainos prekybos atstovė Natalija Mikolskaja.

„Norime mūsų prekybos partnerių paramos siekiant, kad Rusija atšauktų įvestus apribojimus. Jei Rusija adekvačiai nesureaguos, o mes suprantame, jog veikiausiai to nebus, inicijuosime ginčą PPO, kad Rusija būtų priversta tai padaryti“, – pridūrė ji.

Anot jos, Ukraina šią problemą iškels liepos 6-ąją numatytame PPO prekybos prekėmis tarybos posėdyje, taip pat PPO generalinėje taryboje liepos pabaigoje.

Rusija nuo liepos 1 dienos nebepraleidžia per jos teritorija tranzitu gabenamų ukrainietiškų prekių, kurios yra įtrauktos į jos paskelbto embargo dėl Vakarų ekonominių sankcijų Rusijai prekių sąrašą.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS