V. Putinas: Rusijos ir Estijos gerų santykių pagrindas – pagarba judviejų interesams | KaunoDiena.lt

V. PUTINAS: RUSIJOS IR ESTIJOS GERŲ SANTYKIŲ PAGRINDAS – PAGARBA JUDVIEJŲ INTERESAMS

  • 6

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pareiškė, kad viena konstruktyvių Rusijos ir Estijos santykių sąlygų yra pagarba viena kitos interesams.

„Esame pasirengę konstruktyviam bendradarbiavimui su mūsų kaimyne – Estijos Respublika – remiantis pagarba vieniems kitų interesams ir jų paisymui“, – kalbėjo Rusijos vadovas per oficialią ceremoniją, priimdamas užsienio šalių pasiuntinių skiriamuosius raštus.

„Estijoje nuolat gyvena daug mūsų tėvynainių, ir mes manome, kad jiems bus taikomi vienodi europietiški žmogaus tiesių standartai“, – sakė V. Putinas savo kalboje, kurią citavo Kremliaus spaudos tarnyba.

Estijos pasiuntinys Rusijoje Margusas Laidre (Margusas Laidrė) ir dar 22 šalių atstovai ketvirtadienį įteikė savo skiriamuosius raštus V. Putinui.

Vėliau ceremonijoje kalbėdamas su Rusijos vadovu M. Laidre pabrėžė, kad kaimyninių šalių dialogo pradžiai būtinas abiejų šalių pasiruošimas ir gera valia, pranešė Estijos URM spaudos tarnyba.

Priimdamas 23 užsienio šalių pasiuntinių skiriamuosius raštus V. Putinas savo kalboje kreipėsi į visų šalių pasiuntinius atskirai ir padarė trumpą dvišalių santykių apžvalgą.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

nesuprantu

kazkada reikedavo sakyti kad smirda is vakaru....dabar verciama sakyti kad smirda is rytu......o pasirodo kad smirda pas mus,,,,todel daug bega is cia

kaunas

Kaip tu elgsiesi su kaimynais, taip ir su tavim bus elgiamasi, bet lietuviams tai nesuprantamas rebusas, mes nuolankiai pastatę akytes žiūrim tik į JAV. Vergo sindromas, todėl taip ir gyvenam...

Anonimas

brolis trolis
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS