Vienuolius paragino vengti naudotis internetu

Vienuolius paragino vengti naudotis internetu

2013-06-09 12:33
Vienuolius paragino vengti naudotis internetu
Vienuolius paragino vengti naudotis internetu / Reuters nuotr.

Rusijos Ortodoksų Bažnyčios (ROB) vadovas paragino vienuolius nesinaudoti mobiliaisiais telefonais ir internetu, kad išvengtų gundymų.

„Dabar internetas yra didelis gundymas“, - patriarchas Kirilas sakė per viešnagę Zografo vienuolyne ant Atono kalno Graikijoje. Jo komentarai buvo ROB oficialiajame tinklalapyje.

„Mano nuomone, daugelis vienuolių elgiasi visiškai neprotingai: viena vertus, jie pasitraukia iš pasaulio, kad sukurtų palankias sąlygas išganymui, kita vertus - pasiima mobiliuosius telefonus ir pradeda naršyti internetą, kur, kaip žinome, daug nuodėmingų ir gundančių dalykų“, - pridūrė Kirilas.

„Kai vienuolis paima į rankas mobilųjį telefoną, kad prisijungtų prie interneto, galbūt jam reikėtų pagalvoti, ar iš viso verta būti vienuolyne?“ - klausė jis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų