„YouTube“ neribotam laikui sustabdė D. Trumpo kanalą | KaunoDiena.lt

„YOUTUBE“ NERIBOTAM LAIKUI SUSTABDĖ D. TRUMPO KANALĄ

Interneto platforma „YouTube“ neribotam laikui sustabdė Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) kanalą ir paskelbė, kad taip pat neleis buvusio prezidento advokatui Rudy Giuliani (Rudžiui Džulianiui) užsidirbti iš savo klipų, pranešė JAV žiniasklaida.

Prieš savaitę ši socialinės žiniasklaidos milžinė patvirtino, kad pratęs draudimą kiek mažiau nei tris milijonus prenumeratorių turinčiam D. Trumpo kanalui, prisidėdama prie kitų socialinės žiniasklaidos platformų, uždraudusių eksprezidento paskyras po kruvinų sausio 6-osios riaušių JAV Kapitolijuje.

„Google“ priklausanti „YouTube“ sulaukė tam tikros kritikos dėl lėto atsako į smurtą Vašingtone ir dėl sąmokslo teorijų skleidimo šioje platformoje.

„Atsižvelgus į susirūpinimą galimu tolesniu smurtu, Donaldo Trumpo kanalas liks sustabdytas“, – leidiniui „Politico“ sakė „YouTube“ atstovas.

Atskirai kompanija pranešė, kad R. Giuliani paskyroje bus uždrausta naudotis programa „Partner“, sudarančia galimybes kūrėjams užsidirbti iš savo vaizdo klipų. Sprendimas priimtas R. Giuliani daug kartų pažeidus kompanijos politiką drausti klaidinančią informaciją apie JAV rinkimus.

76 metų R. Giuliani savo kanalu, turinčiu apie 600 tūkst. prenumeratorių, skelbė klipus pavadinimais „Bidenų (Baidenų) nusikaltėlių šeimos papirkinėjimo schema“, „Amžiaus rinkimų vagystė“.

Draudimas užsidirbti iš klipų paskelbtas tokiu metu, kai buvusiam Niujorko merui gresia 1,3 mlrd. dolerių (1,07 mlrd. eurų) ieškinys, kurį kelia rinkimų technologijų firma „Dominion Voting Systems“. Ieškinys susijęs su R. Giuliani tvirtinimais socialinėje žiniasklaidoje, kad ši firma dalyvavo klastojant rinkimų rezultatus.

Kaip nurodė „YouTube“, R. Giuliani per 30 dienų galės apskųsti sprendimą, jei bus išspręstos jį išprovokavusios problemos.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

taip

setono parankiniai toliau kasa sau duobe visiem parodydami kas esa ir tai tik laiko ?? nes sie besociai grobuonys nesuprato kad patys uzaugino drakona kuris neskirs kas geras ar blogas o sues visus kartu ir su afrikos samanais?...

Ricardas

Kaip vadinasi toks veiksmas ,kurį padarė Youtubė? Apie kokią demokratiją ir žodžio laisvę kalbam?

Anonimas

Demokratai ruosiasi nuzudyti presidenta Trampa.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS