Australijoje dėl ryklio užpuolimo sustabdytos banglentininkų varžybos | KaunoDiena.lt

AUSTRALIJOJE DĖL RYKLIO UŽPUOLIMO SUSTABDYTOS BANGLENTININKŲ VARŽYBOS

  • 0

Australijos pietvakarių pakrantėje ryklys pirmadienį užpuolė vieną banglentininką ir sužalojo jam koją, o dėl šio incidento pareigūnai sustabdė netoliese vykusias tarptautines banglenčių sporto varžybas.

Užpultas vyras buvo nublokštas nuo savo lentos, o įkritusį į vandenį jį patampė ryklys, pasakojo vienas įvykio liudininkas.

„Mačiau vaikiną, kuris buvo užpultas, atsiskyrė nuo savo lentos ir pradėjo irtis, kad pagautų besiritančios bangos šlaitą. Naudodamas kūną kaip banglentę jis sugebėjo nuplaukti visą kelią“, – liudininkas Peteris Jovicius (Piteris Jovičius) sakė visuomeniniam transliuotojui „Australian Broadcasting Corporation“.

„Jį ištraukė į krantą ir pradėjo stabdyti kraujavimą“, – pridūrė vyras.

Vakarų Australijos valstijos Šv. Jono greitosios pagalbos tarnyba nurodė, kad sužeistas banglentininkas – vyresnis kaip 30 metų vyras – yra „sąmoningas ir kvėpuoja; jis gydomas dėl sužalotos kojos“. Sužeistasis į ligoninę buvo nuskraidintas sraigtasparniu.

Incidentas įvyko prieš 8 val. vietos (3 val. Lietuvos) laiku šalia Koblstounso paplūdimio. Tuo metu netoliese geriausi pasaulio banglentininkai jau šeštą dieną varžėsi Margaret Riverio profesionalų varžybose, kurios yra dalis Pasaulinės banglenčių sporto lygos (WSL) čempionato renginių.

Turnyro organizatoriai patvirtino, kad dėl incidento, įvykusio prie Greistauno, esančio už 260 km į pietus nuo Vakarų Australijos valstijos sostinės Perto, varžybos buvo sustabdytos vienai valandai.

„Mūsų banglentininkų ir darbuotojų saugumas yra aukščiausias prioritetas. Turime (pavojaus) mažinimo taisykles ir jų griežčiau laikysimės, kai varžybos bus tęsiamos“, – sakoma WSL turnyro organizatorių „Twitter“ žinutėje.

Šv. Jono greitosios pagalbos tarnybos atstovas sakė AFP, kad nukentėjęs banglentininkas veikiausiai nebuvo WSL varžybų dalyvis.

Varžybos buvo atnaujintos apie 10 val. 40 min. (5 val. 40 minučių). Renginio vietoje jūra buvo stebima iš bepiločių skraidyklių, taip pat patruliavo pareigūnai, plaukiojantys vandens motociklais.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS