Beviltiškai bandančiame nusileisti lėktuve – isterija, ašaros ir keleivių klyksmai | KaunoDiena.lt

BEVILTIŠKAI BANDANČIAME NUSILEISTI LĖKTUVE – ISTERIJA, AŠAROS IR KELEIVIŲ KLYKSMAI

  • 10

Šimtams žmonių, skridusiems iš Madrido į Amsterdamą siaučiant audrai „Ciara“, kelionė priminė siaubo filmą. 

Sekmadienį skrydžių bendrovės „Air Europa“ lėktuvas su 300 keleivių iš Madrido pakilo 1,5 tūkst. kilometrų skrydžiui į Amsterdamą. Dėl stipraus vėjo lėktuvas tikslo nepasiekė – bandė leistis Amsterdamo Šipolio oro uoste, tačiau po kelių nesėkmingų bandymų buvo priverstas pasukti ten, iš kur atskrido.

Internete vienas keleivis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, ką teko patirti visiems lėktuvo keleiviams. Lėktuvo viduje – tamsa, riksmai, ašaros ir isterija. Galima girdėti, kaip vienas keleivis šaukia „O Dieve mano“.

Keleivis Markas Haagenas vietiniam naujienų portalui pasakojo, kad pilotas padarė penkis „lietimo ir tūpimo taškų“ manevrus, kai lėktuvo ratai trumpam paliečia kilimo ir tūpimo taką tam, kad lėktuvas galėtų greitai pakilti.

„Žmonės rėkė. Viskas virpėjo. Lagaminai skraidė pirmyn ir atgal. Aš skraidau dažnai, bet tokio siaubo nesu patyręs niekada“, – sakė lėktuvo keleivis.

„Air Europa“ atstovas portalui „The Independent“ sakė: „Lėktuvas, skridęs iš Madrido į Amsterdamą, negalėjo nusileisti Amsterdamo oro uoste dėl blogo oro ir buvo priverstas grįžti į Madridą“. 

Pasak jo, visais keleiviais buvo pasirūpinta – jie apgyvendinti viešbučiuose, visiems buvo pasiūlytos alternatyvos, kad kitą dieną jie galėtų pasiekti savo kelionės tikslą.

Grote paniek aan boord van dit vliegtuig dat wilde landen op Schiphol vanavond. Door de storm lukte dat tot vijf keer toe niet. Het toestel keerde daarom terug naar Madrid. https://t.co/N2jIujC2sR pic.twitter.com/1etiiIIJSB

— RTL Nieuws (@RTLnieuws) February 9, 2020
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Valdas

Tai jau tikrai visi keleiviai klykia, tik viena moteriškė be jokios panikos ramiai sėdi, net girdisi tyla iš jos. :D Užkiščiau burną lagaminu tokiai isterikei.

Emilis

Turbut baisiai lėktuve smirdėjo.

Skaiciau

Tik visiskai neturintis smegenu sulipo i lektuva skrendanti i audra, ir aplamai yra perdsug skraidoma be butinai butino reikalo, uzmirstama kad rizika tai mirtina be sansu issigelbet jeigu kas, net parasiutu nera.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS