A. Blinkenas ir jo kolegė vokietė perspėjo dėl „tvirto“ atsako, jei Rusija užpultų Ukrainą | KaunoDiena.lt

A. BLINKENAS IR JO KOLEGĖ VOKIETĖ PERSPĖJO DĖL „TVIRTO“ ATSAKO, JEI RUSIJA UŽPULTŲ UKRAINĄ

  • 5

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas (Entonis Blinkenas) ir naujoji Vokietijos užsienio reikalų ministrė Annalenna Berbock (Analaena Bėrbok) sutiko imtis „tvirto“ atsako, jei Rusija imtųsi karinių veiksmų prieš Ukrainą, šeštadienį pranešė Valstybės departamentas.

„Valstybės sekretorius ir Vokietijos užsienio reikalų ministrė aptarė paramą su Rusijos agresija susiduriančios Ukrainos nepriklausomybei, suverenitetui ir teritoriniam vientisumui. Jie sutarė, kad prireiktų tvirto atsako, jei Maskva eskaluos padėtį“, – sakoma departamento pareiškime.

Jiedu taip pat aptarė COVID-19 pandemijos valdymą, klimato kaitą ir žmogaus teisių padėtį pasaulyje. Buvo paliesti ir Vokietijos pirmininkavimo Didžiajam septynetui (G-7) prioritetai 2022 metais.

Valstybės departamentas patikslino, kad A. Blinkenas ir A. Baerbock derėjosi ankstesnę dieną. Abu diplomatijos vadovai šiuo metu lankosi Liverpulyje, kur vyksta G-7 užsienio reikalų ministrų susitikimas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

JANKIŲ laikysena r o d o ,

jog jie labai bijo RUSIJOS, nes p a s t o v i a i grąsindami ,kartoja tuos pačius NIEKUS

BLINKENAI, NUSILEISK ANT ŽEMĖS...

Iš Afganistano šiaip ne taip gėdingai pabėgote. Rusijos nereikia gąsdinti. Tai ne Afganistanas. Iš Rusijos tikrai nepabėgsite...

pas sy jankiu asila ,,TVIRTAS,,,

buna tik paryciais kada myzt nori , siaip kabo kaip mazgote....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS