„Hamas“ vyriausybė: Gazos Ruože žuvusiųjų skaičius viršijo 13,3 tūkst. | KaunoDiena.lt

„HAMAS“ VYRIAUSYBĖ: GAZOS RUOŽE ŽUVUSIŲJŲ SKAIČIUS VIRŠIJO 13,3 TŪKST.

  • 1

Gazos Ruožą valdanti islamistų grupuotės „Hamas“ vyriausybė pirmadienį pranešė, kad nuo spalio 7 dieną kilusio karo tarp Izraelio pajėgų ir „Hamas“ kovotojų pradžios žuvusiųjų šioje palestiniečių teritorijoje skaičius jau viršijo 13 300.

Pasak „Hamas“ vyriausybės, tarp žuvusiųjų yra daugiau kaip 5,6 tūkst. vaikų ir 3,55 tūkst. moterų. Daugiau kaip 31 tūkst. žmonių buvo sužeisti.

Gazos Ruožo sveikatos apsaugos ministerija anksčiau sakė nebegalinti teikti tikslios informacijos apie žuvusiuosius, nes dėl intensyvių kovų sunku pasiekti jų kūnus.

Nuo tada, kai „Hamas“ kovotojai surengė tarpvalstybinį išpuolį, per kurį, Izraelio valdžios duomenimis, žydų valstybėje žuvo 1,4 tūkst. žmonių, daugiausia civilių, ir buvo paimta daugiau kaip 240 įkaitų, Izraelio kariuomenė nesiliauja puolusi Gazos Ruožą iš oro, sausumos ir jūros.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

As

Na ir ka dabar zydai pasakys KAS YRA ZUDIKAI??? Visa laika dirbo ranka rankon su RUSKIU.. KARO METU DIRBO NKVD TARDYTOJAIS KA GAL NETIESA????As tikrai ne UZ MUSLIU TERORISTUS BET DABAR KAS DAROMA GAZOS RUOZE YRA SIAUBINGA. IR DAR ne visai AISKU IKI GALO kas SUGALVOJO TA IZRAELIO PUOLIMA IR KODEL TOKS GUDRUS ZYDAS TAIP ,,apsikvailino”scenarijus KAZKAIP LABAI PANASUS I RUZKIO TERORISTO.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS