Krepšinio legenda kovai su rasizmu paaukos 100 mln. dolerių | KaunoDiena.lt

KREPŠINIO LEGENDA KOVAI SU RASIZMU PAAUKOS 100 MLN. DOLERIŲ

Krepšinio legenda Michaelis Jordanas per ateinančius dešimt metų kovai su rasizmu skirs 100 mln. dolerių (88 mln. eurų). Pinigai atiteks organizacijoms, kovojančioms už lygybę, socialinį teisingumą ir švietimo galimybes, pranešė M. Jordano atstovė.

57-erių M. Jordanas jau prieš tai pareiškė esantis, „liūdnas, persmelktas skausmo ir tiesiog įtūžęs“ dėl brutalios afroamerikiečio George‘o Floydo mirties Mineapolyje. Jo mirtis nuo policininko rankos sukėlė protestų bangą prieš rasizmą ir policijos smurtą JAV.

„Juodaodžių gyvybės yra svarbios. Tai nėra kontraversiškas teiginys. Kol giliai įsišaknijęs rasizmas (...) mūsų šalyje nebus visiškai išnaikintas, mes toliau saugosime juodaodžių žmonių gyvybes“, – sakoma šešiskart NBA čempiono pareiškime.

M. Jordano turtas vertinamas 2,1 mlrd. dolerių.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

mm

Laikas atiduoti bent kažkiek, ką baltieji kažkada leido jam uždirbti. O tai būtų šiandien eilinis nusivalkiojes dealeris harleme.

Aukok neaukojes

Pinigai negali pakeisti ju tarpusavio bendravimo.Patys zmones turi suprasti,kad laikas gerbti vienas kita ,kokios spalvos jie nebutu. Pakeisti poziuri i santykius. Saule visiems vienodai sviecia.

Nesvarbu

Pagrindiniai rasistiniai ispuoliai pries juodus: 1. Pagavo darant nusikaltima ir pasodino; 2. Jis nenori dirbti o jam sako eik ir dirbk; 3. Jam per mazai moka pasalpu ( jis turi gauti daugiau negu baltaodis) 4. Neleidziama elgtis kaip dziunglese bezdzionems, praso buti zmonemis
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS