A. Lukašenka žada griežtai atsakyti į Vakarų pajėgų stiprinimą prie sienos su Baltarusija | KaunoDiena.lt

A. LUKAŠENKA ŽADA GRIEŽTAI ATSAKYTI Į VAKARŲ PAJĖGŲ STIPRINIMĄ PRIE SIENOS SU BALTARUSIJA

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka ketvirtadienį apkaltino Vakarų šalis ieškant preteksto priartinti savo pajėgas prie Rusijos ir Baltarusijos "sąjunginės valstybės" sienų.

„Lenkai su nelegalia migracija prie sienos su Baltarusija kovos pasitelkdami tankus „Leopard“. Turbūt tuo nusistebėsite. Tačiau kaip tankais kovoti su taikiais gyventojais – aš nežinau. Tiesiog ieško bet kokio preteksto, kad pastūmėtų savo pajėgas arčiau mūsų sienų. Suprask – sąjunginės valstybės sienų“, – pareiškė A. Lukašenka per susitikimą su Rusijos generaliniu prokuroru Igoriu Krasnovu.

Taip autoritariškasis lyderis „sureagavo į tęsiamą militarizaciją prie Baltarusijos vakarinių sienų“, pranešė valstybinė naujienų agentūra BelTA.

„Mes visa tai matome ir, žinoma, labai griežtai į tai reaguosime. Mes dar kurį laiką palauksime, perspėsime juos. O paskui turėsime, ką pritraukti arčiau sienų. Mes ir, juo labiau, Rusijos Federacija. Čia veiksime griežtai, nepaisydami jokios jų kritikos“, – pridūrė A. Lukašenka.

Lenkija šią savaitė paskelbė iki 10 tūkst. padidinsianti karių, dislokuotų prie sienos siekiant padėti pasieniečiams stabdyti iš Baltarusijos plūstančių migrantų srautą, skaičių

Varšuva kaltina A. Lukašenkos režimą skatinant migrantus iš Vidurinių Rytų, Afrikos ir kitų regionų bandyti per Lenkijos sieną patekti į ES.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Klpd.

Ponas matomai visai mus durniais laiko. Pats išdarinėja cirkus, varo mums juodų avinų srautą per sieną ir dar va žada supykti kad nenusileidžiam? Nors mūsų kvailiai valdžioje ir priskaldė užsienio politikoje malkų , bet toks Batkos naglumas jau virš visko.

Taip marmale.

Koks marmalas ir komentuoja. Net rašyti nesugeba ,bet Amerika jam priešas. Bet iš Rusijos kas tik gali neša kudašių į tą Ameriką. Ir patys tie vyriausybės nariai prisipirkę pilių ES ir Amerikoje ,o ne pas Lukošenką. Važinėja ES automobiliais.

o

kas prieto privede jei ne jav sion valdomas pentagonas su visom saikom bei sankcijom is /bermudu trikampio/ su visom pasekmem ir kai su svetka protasevicium navalnu aisvyi gavosi PYSS...tai valdziagyvius ipareigojo ivest fasistyni rezima kaip australijoje kanadoje kalifornijoje ir velniai zino dar kur ir iskas po sio prievartynio marmalo uzdanga kurios atskleist medikams nevalia nes jie tarnauja deja jau ne Hipokratui kurs jei atsikeltu pamates si vaizda vel numirtu=====
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS