Policija: sprogimas prie JAV ambasados Norvegijoje galėjo būti teroro aktas Pereiti į pagrindinį turinį

Policija: sprogimas prie JAV ambasados Norvegijoje galėjo būti teroro aktas

2026-03-08 14:22

Norvegijos policija sekmadienį paskelbė, kad naktį įvykęs sprogimas prie JAV ambasados Osle galėjo būti teroro aktas, tačiau tiriamos ir kitos versijos.


<span>Policija: sprogimas prie JAV ambasados Norvegijoje galėjo būti teroro aktas</span>
Policija: sprogimas prie JAV ambasados Norvegijoje galėjo būti teroro aktas / EPOS/ELTOS nuotr.

Sprogimo metu niekas nenukentėjo, bet buvo padaryta nedidelė materialinė žala.

„Viena iš hipotezių yra ta, kad tai buvo teroristinis aktas“, – visuomeniniam transliuotojui NRK sakė Frode Larsenas, policijos tyrimų ir žvalgybos skyriaus vadas.

„Tačiau nesame pernelyg prie to prisirišę. Negalime atmesti galimybės, kad dėl to kas įvyko, gali būti ir kitų priežasčių“, – sakė jis per spaudos konferenciją.

Anksčiau pranešta, kad, sprogimas prie JAV ambasados Norvegijos sostinėje įvyko sekmadienio naktį, apie 1 val. vietos laiku, ir sukėlė nedidelę žalą prie vieno iš įėjimų į pastatą.

Įvykio vietą apžiūrėjo tyrėjai, o vieno ar kelių galimų nusikaltėlių buvo ieškoma pasitelkus šunis, dronus ir sraigtasparnius.

Neatmetama, kad incidentas gali būti susijęs su JAV ir Izraelio karu prieš Iraną, kuris prasidėjo vasario 28 d.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Pilietiškas

Kiekvienoje Europos šalyje yra pilna prileistų musulmonų iš Irano, Irako, Afganistano ir kitų pasaulio pakraščių - dabar nenorėkite jaustis saugūs! Kas darosi Kaune su tais apsimuturiavusiais skarmaliais? Jei jie aosirengę oagal savo papročius, tai jų mąstykas ir požiūris į mus lieka musulmoniškas! Net LSMU pilna tokių! Ar nori mūsų ligoniai juos matyti savo ligoninėse? Aišku, kad ne,nes net nežinai, ką jie galvoja. Bendraimes, baltueji, jaučiamės šalia tokių visur nesaugūs!
1
0
Visi komentarai (1)

Daugiau naujienų