S. Cichanouskaja: A. Lukašenka dalimis parduos Baltarusiją Kremliui | KaunoDiena.lt

S. CICHANOUSKAJA: A. LUKAŠENKA DALIMIS PARDUOS BALTARUSIJĄ KREMLIUI

Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja paragino Didžiojo septyneto (G7) šalis paremti Baltarusijos nepriklausomybę nuo Rusijos. „Jos neturėtų užmerkti akių prieš padėtį Baltarusijoje ir turėtų pasiųsti aiškią žinią“, - sakė S. Cichanouskaja Vokietijos laikraščiui „Süddeutsche Zeitung“. Esą kyla pavojus, kad Aliaksandras Lukašenka „dalimis parduos Baltarusiją Kremliui“.

Opozicionierė taip pat reikalavo išplėsti sankcijas. Veiksmingiausios, anot jos, ekonominės sankcijos prieš tuos sektorius, kurie glaudžiai susiję su vadovybe Minske. „Režimas turi visišką plieno, medienos ir naftos chemijos produktų monopolį“, - sakė S. Cichanouskaja.

Be to, į ES sankcijų sąrašą turi būti įtraukta daugiau žmonių, laikraščiui kalbėjo politikė. Kelionių draudimas esą turėtų būti taikomas teisėjams, prokurorams, policininkams, verslininkams, taip pat valstybinės televizijos darbuotojams. Vyriausybei lojali žiniasklaida neseniai parodė interviu su kalinamu tinklaraštininku Romanu Protasevičiumi, kuriame jis pats save kaltina. Jo šeima mano, kad jaunas vyras prieš tai buvo kankinamas.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

deinis

Už ka ta Cixanovska taip nekenčia belarusų ,juk jie buvo ja priėmę kaip izraėlio tautietę o ,ji ,šetau siundo briuselio ir mūsų ,kad sužlugdyti pramonę ,ūkį ,kad neturėtų iško duonos valgyti,užaugino angį užantyje ,sakydavo mūsų kaime

o kam Lukasenkai pardavinet Balatrusija

dalimis,.....Baltarusija --kuria Lietuvos URM YSTUME PER PRIEVARTA Y RUSIJOS GLEBY , pati ystos visa ir nedaloma y rusijos nepriklausomu saliu sajunga... STAI IR VISKAS...

šita

fizionomija jau senai parduota ..........
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS