Sakartvelas paskelbė duomenų apie banko Zugdidyje užpuoliką | KaunoDiena.lt

SAKARTVELAS PASKELBĖ DUOMENŲ APIE BANKO ZUGDIDYJE UŽPUOLIKĄ

Sakartvelo vidaus reikalų ministerija pirmadienį patvirtino anksčiau žiniasklaidos paskelbtą informaciją apie ginkluoto užpuoliko, praeitą savaitę atakavusio banko skyrių Zugdidžio mieste ir paėmusio dešimtis įkaitų, o vėliau pasprukusio, tapatybę.

„Banko užpuoliko tapatybė nustatyta. Jis – Badris Esebua, gimęs 1988 metais. Policija imasi operatyvinių veiksmų sulaikyti nusikaltėliui, kuris kaltinamas pagal kelis [Baudžiamojo kodekso] straipsnius, įskaitant teroro akto įvykdymą ir įkaitų pagrobimą“, – žurnalistams sakė vidaus reikalų viceministras Vladimiras Borcvadzė.

Jis išsakė priekaištų kai kurioms žiniasklaidos priemonėms, nepaisiusioms VRM perspėjimo neplatinti informacijos apie įtariamąjį.

„Plėšikas šiuo metu slapstosi. Vyksta intensyvios paieškos“, – kalbėjo V. Borcvadzė.

Policija pirmadienį atliko kratą B. Esebua namuose.

Spalio 21-ąją kariškus drabužius vilkėjęs kaukėtas vyras įsiveržė į Sakartvelo banko skyrių Zugdidyje, keliskart iššovė iš automato ir paliepė klientams bei darbuotojams gultis ant žemės.

Užpuolikas laikė įkaitus apie 12 valandų, grasindamas susprogdinti granatą, o paskui, po derybų su policija, gavo 500 tūkst. dolerių (423 tūkst. eurų) išpirką mainais į dešimčių įkaitų paleidimą. Vyras policijos parūpintu automobiliu išvažiavo su trimis įkaitais ir, palikęs juos kelyje, paspruko.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS