Skripalių bylos tyrėjai Rusiją įtaria dar dviem nužudymais | KaunoDiena.lt

SKRIPALIŲ BYLOS TYRĖJAI RUSIJĄ ĮTARIA DAR DVIEM NUŽUDYMAIS

  • 11

Britų policijos detektyvai, vadovaujantys buvusio rusų dvigubo agento Sergejaus Skripalio ir jo dukros apnuodijimo Solsberyje tyrimui, rado naujų įrodymų, kurie Kremlių susieja su mažiausiai dviem kitais įtariamais nužudymais Didžiosios Britanijos teritorijoje, rašo britų savaitraštis „The Sunday Times“.

„Atliekant vieną iš tyrimų, svarstomos galimos sąsajos tarp Rusijos agentų, kurie tam tikru metu atvykdavo ir išvykdavo iš Didžiosios Britanijos, ir įtartinų [dviejų Didžiosios Britanijos piliečių] mirčių“, – pranešė leidinys, remdamasis nenurodytu šaltiniu.

„Kai kurios mirtys nebuvo paaiškintos ir atrodo įtartinos, tą, be kita ko, galima pasakyti apie [verslininkus] Aleksandrą Perepeličną ir Scotą Youngą (Skotą Jangą)“, – pabrėžė šaltinis.

Leidinio duomenimis, Skripalių bylos tyrėjai Didžiojoje Britanijoje šių verslininkų mirtį laiko „įtartina“ ir šiuo metu policija vėl ieško galimų liudininkų.

Verslininkas A. Perepeličnas mirė 2012 metų lapkričio 10 dieną, būdamas 44 metų amžiaus. Netrukus po to žiniasklaidoje pasirodė spėjimų, kad jo mirtis buvo smurtinė.

Laikraščio „The Independent“ duomenimis, prieš persikeldamas į Didžiąją Britaniją, A. Perepeličnas palaikė ryšius su Rusijos valstybės pareigūnais, kurių vardai buvo minimi pranešimuose apie didelio masto finansinį sukčiavimą ir teisininko Sergejaus Magnitskio mirtį Rusijos kalėjime.

Vėliau A. Perepeličnas davė parodymus prieš šiuos pareigūnus.

Tuo tarpu verslininkas S. Youngas, palaikęs draugiškus ryšius su Borisu Berezovskiu, 2014 metais žuvo iškritęs pro langą. Žiniasklaidoje jo mirtis buvo pavadinta įtartina ir nebuvo atmesta nužudymo galimybė.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

...

Tai gal ir dėl Krabo žmonikės mirties rusai kalti?

Pranas

Teta Natalija, nesidankstykite tremtinio kauke, gindama Putlerį. Aš taip pat tremtinių vaikas. Situacija aiški jūs ponia koloboruojanti su teroristine valstybe (Rusijos Federacija ir kramliaus šliauka Putleriu), aš tuo tarpu visiška jūsų priešingybė. Geriau nustokite vartoti sunkius narkotikus, alkoholį, actą ir atsibuskite. Nebėra nei komunistų nei KGB. Teliko Putleris, "jedinaja rosija", FSB. P.S. užsisekite vatenką nes lauke šalta, dar peršalsite, teks paskui Lietuvos Respublikos budžeto lėšomis jus gydyti. :D

Anonimas

vel cirkas Britanijoje jau cia ilgam dar prigalvos nesamoniu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS