Tbilisio centre LGBT priešininkas peiliu sužalojo užsienietį | KaunoDiena.lt

TBILISIO CENTRE LGBT PRIEŠININKAS PEILIU SUŽALOJO UŽSIENIETĮ

Sakartvelo sostinės centre vienas užsienietis turistas pirmadienį buvo sužalotas peiliu, užpultas per LGBT bendruomenės parado priešininkų protesto akciją, pranešė šalies žiniasklaida.

LGBT priešininkai Tbilisio centre būriavosi nuo ankstaus ryto ir reikalavo atšaukti vėliau šią dieną turėjusį vykti gėjų paradą. Kaip nurodoma žiniasklaidos pranešimuose, užsienietis turistas buvo užpultas dėl ausyje segėto auskaro. Sužeistas vyras buvo hospitalizuotas.

Televizija „Rustavi 2“ taip pat pranešė apie pirmadienį įvykusį kitą panašų incidentą, kai agresyviai nusiteikusi minia ėmė vytis du nepilnamečius, kurie irgi esą segėjo auskarus.

Anksčiau buvo pranešta, kad lazdomis ir akmenimis ginkluoti LGBT priešininkai užpuolė jų akciją mėginusius nušviesti žurnalistus. Žiniasklaidos duomenimis, nukentėjo iki 10 reporterių ir operatorių, keletas jų buvo paguldyti į ligoninę. Taip pat buvo apgadinta žurnalistų įrangos.

Sakartvelo vidaus reikalų ministerija pranešė, kad dėl užsieniečio turisto užpuolimo sulaikytas 1989 metais gimęs vyras, apkaltintas pasikėsinimu nužudyti.

Įtariamam užpuolikui gresia 7–15 metų laisvės atėmimo bausmė.

Tbilisio meras Kacha Kaladzė ir Sakartvelo prezidentė Salomė Zurabišvili pareiškė, kad tokie smurto išpuoliai yra nepriimtini.

„Smurtas nepriimtinas! Smerkiu šiandienos įvykius ir bet kokio pobūdžio ir pavidalo smurto apraiškas, žmonių persekiojimą dėl kitokios nuomonės, lytinės tapatybės“, – sakoma prezidentūros paskelbtame S. Zurabišvili pranešime.

Vis dėlto sostinėje planuotos eitynės už LGBT teises galiausiai buvo atšauktos.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

klausimelis? atsakimelis

Jai mano seimoje gimtu zoofilas, pedofilas, pederastas, lezbiete, bisexsuale, pansexsuale, transgenderis, dauno sindromu, ziko sindromo, tikrai neiciau i gatves su veliavom ir nerekciau kad jis ir sveikas zmogus, koks gime toks!!!!

jonas

pederasta suzalojo parase, o kaip egiptietis New Yorke atsisake pakeisti amerikos veliava ant savo prekybinio kiosko i vaivorykstine veliava, buvo taip sumustas tolerastu pederastu, kad vos isgyveno. Va taip. Kauno diena slykstyniu gerbejai.

Normalus

turbūt dabar, jei dėl kažko papuoli į policiją, pirmas klausimas būna: tu labiau palaikai heteroseksualus ar hoseksualistus?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS