Vidaus reikalų ministras: R. Fico užpuolikas galėjo veikti ne vienas | KaunoDiena.lt

VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS: R. FICO UŽPUOLIKAS GALĖJO VEIKTI NE VIENAS

Trečiadienį Slovakijos ministrą pirmininką Robertą Fico per išpuolį sunkiai sužeidęs užpuolikas vis dėlto galėjo veikti ne vienas, sekmadienį pareiškė vyriausybės pareigūnas.

Yra požymių, kad vyras galėjo veikti ne vienas, žurnalistams Bratislavoje sakė vidaus reikalų ministras Matúšas Šutajus Eštokas.

„Sudarėme tyrėjų komandą, kuri dirbs ir su šia versija – kad tai nebuvo „vienišas vilkas“, –  teigė ministras.

Vienas iš požymių yra tas, kad nusikaltėlio „Facebook“ puslapio turinys buvo ištrintas tuo metu, kai jis jau buvo policijos rankose. Pats jis tuo metu prieigos prie puslapio neturėjo.

Po trečiadienį įvykdyto pasikėsinimo Slovakijos premjero Roberto Fico gyvybei pavojus nebegresia, sekmadienį žiniasklaidai apie tai paskelbė gynybos ministras ir vicepremjeras Robertas Kalinakas.

Slovakijos pareigūnų teigimu, tai politiškai motyvuotas nusikaltimas.

Premjeras šiuo metu sveiksta „Banska Bystricos“ universitetinėje ligoninėje, esančioje netoli Handlovos miesto, kuriame buvo pašautas.

Į R. Fico gyvybę pasikėsinta gegužės 15 d. Handlovos mieste, kai jis susitiko su žmonėmis ir norėjo paspausti jiems rankas. Žiniasklaida pranešė, kad į premjerą šaudė 71 metų rašytojas Jurajus Cintula. Ketvirtadienį jam buvo pateikti kaltinimai dėl pasikėsinimo nužudyti.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Kur eurofasistai laiko ,,CIKLONA- B,,

Tai NE vieno zudiko darbas. Uz jo kyso Britu, Briuselio ir Washingtono globalistu-fasistu ausys. Zudymu sezonas ATIDARYTAS.Dabar jau galima zudyti politinius priesininkus. Zudykim liberastus, pedikus - GALIMA. Mirtis Europos Sajungos konclageriui.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS