„Arsenal“ neįveikė be trenerio likusio „Atletico“ klubo | KaunoDiena.lt

„ARSENAL“ NEĮVEIKĖ BE TRENERIO LIKUSIO „ATLETICO“ KLUBO

• 0

Ketvirtadienį Europos lygoje sužaisti pirmieji pusfinalio susitikimai. Marselio klubas šventė pergalę 2:0, o įnirtingose rungtynėse Londone „Arsenal“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“.

„Arsenal“ – „Atletico“ 1:1

Jau dešimtąją rungtynių minutę antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę turėjo palikti Madrido „Atletico“ futbolininkas Sime Vrsaljko. Negana to, dvyliktą minutę teisėjas už įžeidinėjimus išvarė ir Madrido ekipos trenerį Diego Simeone, kuris rungtynes turėjo stebėti iš tribūnų.

Net ir likę dešimtiese „Atletico“ futbolininkai pirmajame kėlinyje sugebėjo atsilaikyti.

61-ąją minutę Londono ekipą išvedė į priekį Alexandre Lacazette'as, kuris pasinaudojo puikiu Jacko Wilshere'o perdavimu.

Tačiau tuo viskas nesibaigė. 82-ąją minutę pasinaudoję gynėjų klaida „Atletico“ išlygino rezultatą. Įvartį įmušė Antoine Griezmannas.

Arsene'as Wengeras šią savaitę paskelbė, kad po sezono paliks „Arsenal“ klubą ir Europos lygą yra trenerio paskutinis šansas atsisveikinti, iškovojant trofėjų.

Londono klubui Europos lygos titulas yra vienintelis likęs būdas patekti į kito sezono Čempionų lygą.

„Marseille“ – „Salzburg“ 2:0

Solidų žingsnį Europos lygos finalo link žengė Marselio klubas, kuris namuose įmušė du įvarčius į Zalcburgo ekipos vartus.

Jau 15-ąją rungtynių minutę Marselio ekipą į priekį išvedė Floriano Thauvino įvartis.

63-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Clintonas N'Jie.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vyks gegužės 3 dieną.