Be ugnelės rungtyniavę Lietuvos futbolininkai patyrė nesėkmę Serbijoje | KaunoDiena.lt

BE UGNELĖS RUNGTYNIAVĘ LIETUVOS FUTBOLININKAI PATYRĖ NESĖKMĘ SERBIJOJE

• 4

2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų B grupės rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė išvykoje 1:4 (0:3) pralaimėjo Serbijos komandai.

Rungtynės Belgrade vyko be žiūrovų - tokių sankcijų serbai susilaukė už neramumus ankstesnėse rungtynėse.

Nuo pat mačo pradžios aikštėje dominavo šeimininkai. 20-ąją min. serbas Aleksandras Mitrovičius išvedė serbus į priekį, o 34-ąją min. jis pelnė ir antrąjį įvartį. Dar po minutės serbų pranašumą padidino Luka Jovičius. Tuo tarpu kovingumo stokojusiems lietuviams nepavyko sukurti nei vienos pavojingos atakos.

Antrajame kėlinyje lietuviai žaidė aktyviau ir sukūrė keletą pavojingų momentų. 71-ąją min. po lietuvių smūgio Serbijos futbolininkui sužaidus ranka, buvo skirtas 11 m baudinys, o jį realizavo Arvydas Novikovas.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį šeimininkams pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Ademas Ljajičius (90+2 min.).

Priešpaskutinę mačo minutę (90+4 min.) Modestas Vorobjovas gavo antrąją geltoną kortelę ir taip pat buvo pašalintas iš aikštės.

Su 1 tašku Lietuvos rinktinė atsidūrė B grupės dugne. Serbai (4 tšk.) pakilo į trečiąją poziciją.

Lietuva Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge užima 132-ąją vietą, o Serbija - 29-ąją.

Kitas rungtynes mūsiškiai žais rugsėjo 7 dieną namuose su Ukraina.