Du C. Ronaldo baudiniai leido „Juventus“ išnešti sveiką kudašių | KaunoDiena.lt

DU C. RONALDO BAUDINIAI LEIDO „JUVENTUS“ IŠNEŠTI SVEIKĄ KUDAŠIŲ

• 1

Italijos „Serie A“ pirmenybių 32-ojo turo puošmena tapo čempionato lyderių Turino „Juventus“ ir pastaruoju metu įspūdingą formą demonstruojančios Bergamo „Atalanta“ dvikova. Svečiai du sykius pirmavo, tačiau Italijos čempionus kas kartą gelbėjo taikliai baudinius realizavęs portugalas Cristiano Ronaldo – 2:2.

16-ąją minutę Duvanas Zapata išvedė Bergamo komandą į priekį, bet 55-ąją C.Ronaldo baudiniu atstatė pusiausvyrą.

Dar kartą žingsniu priekyje Bergamo klubas atsidūrė 81-ąją minutę, kai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ukrainietis Ruslanas Malinovskis.

Visgi 90-ąją minutę šeimininkai vėl sulaukė 11m baudinio ir portugalas taikliu smūgiu išplėšė tašką.

Po lygiųjų „Juventus“ turi 76 taškus ir 8 lenkia Romos „Lazio“, kuris 1:2 nusileido „Sassuolo“ ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Atalanta“ klubas užima trečią vietą ir nuo „Lazio“ dabar atsilieka tik tašku.

Trečiajame šeštadienio mače „Roma“ svečiuose 3:0 nesunkiai susitvarkė su autsaidere „Brescia“.