„Euro 2020“ puošmena: Portugalija ir Prancūzija sužaidė lygiosiomis | KaunoDiena.lt

„EURO 2020“ PUOŠMENA: PORTUGALIJA IR PRANCŪZIJA SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

• 0

Europos ir pasaulio čempionai stojo akis į akį Budapešte vėlyvą trečiadienio vakarą. Paskutinėse F grupės rungtynėse Portugalija ir Prancūzija padovanojo nuostabų futbolo reginį, tačiau išsiskyrė taikiai – 2:2.

Gana ilgai pavojingų progų teko laukti žiūrovams, bet situacija drastiškai pasikeitė pirmajam kėliniui persivertus į antrąją pusę. Prancūzijos vartininkas Hugo Llorisas kumščiu baudos aikštelėje pasiuntė į nokdauną Danilo Pereirą, užsidirbo geltoną kortelę, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Cristiano Ronaldo tradiciškai stojo prie kamuolio ir 30-ąją minutę nuo žymos smūgiavo tiksliai bei išvedė į priekį Portugaliją.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje arbitras vėl parodė į 11 metrų žymą, šįkart už pražangą prieš Kylianą Mbappe. Portugalai, atrodė, buvo įsitikinę, kad baudinys bus atšauktas, tačiau teisėjas sprendimo nepakeitė ir abejotiną baudinį paliko galioti.

Karimas Benzema nuginklavo Rui Patricio, o komandos į pertrauką išžygiavo esant lygiam rezultatui 1:1.

Šaltu dušu portugalai buvo nuprausti pačioje antrojo kėlinio pradžioje – 48-ąją minutę K.Benzema mušė antrąjį savo ir komandos įvartį. Iš pradžių šoninis arbitras kėlė veliavėlę ir fiksavo nuošalę, tačiau VAR peržiūra parodė, kad taisyklių pažeidimo nebuvo.

Teisėjas 68-ąją paskyrė jau trečią 11 metrų baudinį. Šįkart vėl į Prancūzijos vartus už žaidimą ranka baudos aikštelėje. Nuo žymos vėl tikslus buvo C.Ronaldo.