Ispanija užčiaupė kritikus: penkiais įvarčiais išsiuntė namo Slovakiją | KaunoDiena.lt

ISPANIJA UŽČIAUPĖ KRITIKUS: PENKIAIS ĮVARČIAIS IŠSIUNTĖ NAMO SLOVAKIJĄ

• 0

Dvejomis lygiosiomis „Euro 2020“ čempionatą pradėjusi Ispanijos rinktinė pritildė kritikus. Luiso Enrique auklėtiniai privalėjo laimėti prieš Slovakiją ir tą padarė įspūdingai – pervažiavo varžovus net 5:0.

Pirmas įvartis šiose rungtynėse buvo kurioziškas – kamuolys aukštai į orą atšoko nuo slovakų vartų skersinio, o vartininkas Martinas Dubravka sužaidė labai nesėkmingai ir lyg tinklininkas įsimušė įvartį.

Prieš pat pertrauką skirtumą puikiu smūgiu galva padvigubino Aymericas Laporte’as, o antrajame kėlinyje įvarčių fiesta tęsėsi.

Pablo Sarabia po Jordi Albos perdavimo įvartį pelnė 56-ąją minutę, Ferranas Torresas gražiu smūgiu kulnu pasižymėjo 67-ąją minutę, o į savo vartus kamuolį 71-ąją minutę nukreipė Jurajus Kucka.Sužaista  Pergalės  Lygiosios  Pralaimėjimai  Įvarčių santykis  Taškai

Švedija  3  2  1  0  2  7

Ispanija  3  1  2  0  5  5

Slovakija  3  1  0  2  -5  3

Lenkija  3  0  1  2  -2  1

Europos čempionatų istorijoje Ispanija dar niekada nebuvo mušusi penkių įvarčių.

Ispanija užėmė antrąją vietą grupėje su 5 taškais, Slovakija liko trečia.

Švedija kitose rungtynėse nugalėjo Lenkiją 3:2 ir finišavo pirma.

• Ispanija užčiaupė kritikus: penkiais įvarčiais išsiuntė namo Slovakiją