Kai kurios Anglijos futbolo žvaigždės atsisako skiepytis nuo COVID-19 | KaunoDiena.lt

KAI KURIOS ANGLIJOS FUTBOLO ŽVAIGŽDĖS ATSISAKO SKIEPYTIS NUO COVID-19

  • 1

Kelios Anglijos futbolo žvaigždės atsisako skiepytis nuo COVID-19, todėl gali netekti galimybės dalyvauti kitais metais Katare vyksiančiame pasaulio futbolo čempionate. Mažiausiai penki nacionalinės rinktinės žaidėjai, anot bulvarinio laikraščio „The Sun“, iki šiol nesutiko vakcinuotis nuo koronaviruso. Jiems gali būti neleista dalyvauti čempionate, jei jo šeimininkas Kataras nuspręs taikyti vakcinacijos prievolę ir žaidėjams.

Apie tokius Kataro planus skelbta ne kartą. Jau dabar žinoma, kad į stadionus galės patekti tik pasiskiepiję futbolo aistruoliai.

Anot „The Sun“, žaidėjai pateikia „nesąmoningas“ savo nenoro skiepytis priežastis. Vienas futbolo profesionalas teigė esąs „jaunas ir sveikas“ ir todėl virusas jo nepuls. Kitas tiki sąmokslo teorijomis dėl koronaviruso, o dar kitus atsisakyti skiepų įtikino partnerės.

Tuo tarpu nacionalinės rinktinės treneris Garethas Southgate‘as vasarą netgi dalyvavo viešoje kampanijoje, ragindamas gyventojus skiepytis. „Nėra abejonių, kad vakcinacijos programa yra geriausias būdas išspręsti problemą“, – sakė jis.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Alda

Sveikata svarbiau už čempionatą!Šaunuoliai vyrai

SUSIJUSIOS NAUJIENOS