Kolumbijos futbolininkai be vargo susitvarkė su Graikijos rinktinės gynyba | KaunoDiena.lt

KOLUMBIJOS FUTBOLININKAI BE VARGO SUSITVARKĖ SU GRAIKIJOS RINKTINĖS GYNYBA

Pasaulio futbolą čempionatą Brazilijoje šeštadienį pradėjo ir C grupės ekipos. Kolumbijos futbolininkai net 3:0 (1:0) nugalėjo Graikijos komandą. Rungtynes stebėjo 57 174 žiūrovai.

Kolumbija, kuri pasaulio čempionate dalyvavo po 16 metų pertraukos, žaidė be savo ryškiausios žvaigždės Radamelio Falcao, kuris yra traumuotas. Tačiau ir be savo rezultatyviausio futbolininko kolumbiečiai sugebėjo pasismaginti mušdami įvarčius.

Žiūrovams pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 5-ąją rungtynių minutę, gavęs perdavimą į baudos aikštelę, Graikijos ekipos vartininką nuginklavo Pablo Armero - 1:0.

Kolumbiečiai ir toliau atakavo, europiečiai daugiausia gynėsi.

Pirmojo kėlinio pabaigoje įsiminė Graikijos rinktinės ataka. Panagiotis Kone pavojingai smūgiavo į vartus, bet Kolumbijos komandos vartininkas Davidas Ospina pademonstravo meistriškumą ir likvidavo pavojų.

58 min. į Graikijos rinktinės vartus krito antrasis įvartis. Jį po kampinio pelnė Teofilo Gutierrezas - 2:0.

Netrukus rezultatą sušvelninti galėjo graikas Theofanis Gekas, tačiau iš labai geros padėties jis įsigudrino kamuolį pataikyti į skersinį.

Dvikovos pabaigoje graikai suaktyvėjo, pradėjo atakuoti, tačiau nieko nepešė. Jau per teisėjo pridėtą laiką kolumbiečiai surengė kontrataką, po kurios įvartį pelnė aktyviai rungtyniavęs Jamesas Rodriguezas - 3:0.  Tad gerai besiginančios komandos reputaciją turinti Graikija praleido net tris įvarčius.

Kolumbija - Graikija 3:0 (1:0)

Įvarčiai: 5 min. Pablo Armero, 58 min. Teofilo Gutierrezas, 90+3 min. Jamesas Rodriguezas

Komandų starto sudėtys:

Kolumbija: Davidas Ospina, Cristianas Zapata, Mario Yepesas, Carlosas Sanchezas, Pablo Armero, Abelas Aguilaras, Teofilo Gutierrezas, Jamesas Rodriguezas, Juanas Cuadrado, Victoras Ibarbo, Juanas Zuniga.

Graikija: Orestis Karnezis, Ioannis Maniatis, Konstantinos Manolas, Georgios Samaras, Panagiotis Kone, Dimitrios Salpingidis, Vasileios Torosidis, Theofanis Gekas, Sokratis Papastathopoulos, Jose Cholevas, Konstantinos Katsouranis.